Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi lessz velünk 2016-ban?

Mi lessz velünk 2016-ban?

Figyelt kérdés
ufológiával is foglalkozom, és megdöbbentő információkhoz jutottam mi szerint 2016.12.16-án egy idegen alakulat támadhatja meg a földet, az alakulat nevét nem áll szándékomban kiadni de annyit mondhatok hogy a reptiliánok is benne vannak a dologban ha az ellenállás nem tesz semmit mindnyájunknak vége lehet!Az ellenállás pár hete feloszlott tehát elkezdthetünk azon töprengni mit tegyünk!

2015. márc. 22. 16:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
52%
hallod,te Raptor...mit szedsz?adj már nekem is belőle:DDD
2015. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Úgy látszik a reptoidok sosem adják fel... Ismét összeáll a reptoid-krixkraxi-lumbulábi flotta, hogy elpusztítsák az emberiséget? Azt hittem a 2012-es abszolút kudarc kiábrándította őket eme tervükből. Még az a szerencséjük, hogy csak a 21. születésnapon után fognak támadni.

De mindenképp szét fogjuk rúgni a pikkelyes hátsójukat!(Kivéve a lumbulábiakét, mivel ők nem rendelkeznek vele)


Az Ellenállás sosem oszlott fel, csupán meglapult a háttérben. Ha ezeket a dolgokat a plejádiaktól hallottad, akkor lehet, hogy az elmondottak fele sem igaz. Emlékezz csak a RÉPÁra (Reptoid És Plejád Alakulat), ami az invázió előkészítését végezte és a renegád plejádiak is tagjai voltak. A plejádiak hiába tűnnek pozitív idegeneknek, sosem tudni, hogy miféle hátsó szándékkal rendelkeznek.


D.W. - ufológus és az oldalon maradt nagyon kevés valódi troll egyike

2015. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 esopus válasza:
0%

a szomszéd egy kém:::

LEHET de az is lehet hogy b @@ zi és ezért holnap meg is ütöm

ufo meg nincsenek értse már meg mindki!!!

és ne az legyen a válasz hogy én az vagyok és csak ködösítek.

avá líé ákrőá!!!!

2015. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
20 as mi nyitva voltunk
2015. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én azt gondoltam,hogy ezeket ti már rég meguntátok itt gyakorin..
2015. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ki szoktatta szobatisztaságra a legelső ősembert? Minden embert az elődje szoktatta rá, akkor a legelsőt?
2015. márc. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
megváltoznak a dolgok, remélem győzni fogok...
2015. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Van pár probléma:

Az lehet hogy pár idegen faj segíteni fog nekünk az invázió visszaverésében de:

Gondoljatok bele! Úgy kezdenék az inváziót hogy az itt beépült idegenek elkezdenék az első lépést vagyis a pánik okozást, felfednék magukat stb... Eközben blokkolnák a kommunikációs készülékeket és zavarnák az áram ellátást is. Lehet hogy az űrben egy időre fel tudnánk tartóztatni pár szövetséges fajjal az inváziót, de azzal nem mennénk sokra ugyanis itt a Földön már a pánik és a hisztéria az úr az emberek felett, és a vezetők nem tudnának ez ellen mit tenni. És akkor már jön az újabb rossz hír, raptoidok törtek felszínre a földből, nagyon fejlett technológiával. Talán visszatudnánk verni őket, de egyedül semmi képp. Ha vissza vernénk őket a Földön és az űrben is, nem tudnánk mikor jönnek vissza. Na persze és az árulás is ottvan. Tegyük fel, győztünk a "szövetségeseink" segítségével de ittjön az, hogy elárultak minket a "szövetségeseink" és kihasználják hogy legyengültünk, és ők igáznak le minket... Na erről ennyit, csak pár lehetséges opciót mondtam (ui. Amugy meg nem tudtunk volna ellenálni akkor se nagyon ha nem gyengülünk le)

2016. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!