Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mik a legujabb eredmenyek az...

Mik a legujabb eredmenyek az idoutazas teren? Lehetseges lenne vegre visszamenni az multba? A jovot tudom, oda nem vagyom. En a multba szeretnek visszamenni, megpedig 1994 junius 16-ra.

Figyelt kérdés

2016. máj. 16. 15:41
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/271 A kérdező kommentje:
Tehat visszamegyunk az idoben holnapra Julius 14, 1994-re. Ez a legjobb. Mindenki visszamegy es mindenki memoriaja torlodik. Aki azota szuletett, az meg nem szuletett meg, aki meghalt, az feltamad. Meg Edesanyam nem serult az oregtol annyira, nekem megvan meg a rajz tehetsegem. Ahogy visszamegyunk, megvan az akkori tudasom es a mostani, de meg az a jatekos 16 eves kamasz vagyok, aki akkor voltam. Elmegyunk egy jo pszichologushoz, hogy dolgozzunk az onbizalomhianyon es az apam miatti seruleseken. Ezeket a lottoszamokat teszem meg: 4,6,25,33,39,44. Elkoltozunk Ridgewoodra es Edesanyam talal maganak egy normalis pasast. Elkezdunk tancolni, lovagolni, teniszezni, cserkeszkedni. I high schoolban nemetet es spanyolt veszek. Megvan a zoldkartyank 1996-ra. 1996 junius 20-an pedig ezekkel a lottoszamokkal nyerek a lotton: 2,6,32,39,43,46. Lekoltozom New Brunswickra es jarom az egyetemet. Elkezdek evezni, zongorazni, folytatom a tancot es pentekenkent, amikor felvesznek Edesanyamek, akkor nepitancolunk egyutt a brunswicki csapattal. Megvan a biologia diplomam. Spanyolt es nemetet tanulok az egyetemen es az orvosi egyetem prerequisiteket veszem. Nyaranta spanyol nyelvteruleten tanulom a spanyolt es utazunk a vilagban az ocsemmel egyutt. Del Amerikabol behozom a Bedoyectat es Mo-on minden idosebb csaladtagnak beadom. 2000-ben hazamegyunk es veszunk lakasokat Budapesten. Miki kijon zoldkartyaval es Bostonba koltozunk, hogy jarjam az orvosi egyetemet. Folytatjuk a teniszt es a tancot Bostonban is. 2004-ben hazakoltozunk es akkor megismerem Jozsit. Elmegyek veluk Cubaba es Thaifoldre es elkezdem a rezidenciat. 2009-ben vegzek es akkor jarjuk a vilagot ket evet es 2011-ben kinyitom a privat klinikamat. Behozom a laborokat es a taplalekkiegeszitoket es a methylcobalamint. Mindenki kap egy methylcobalamin injekciot 50000 mcg-mal, aki bejon a klinikara. Elvegzem a Maitland kurzusokat is es felfogadok egy terapeutat es egy pszichiatert a klinikara, aki hozzam kuldi a betegeit, nem gyogyszert ad nekik. 2011-ben leforditom a B12 hianyrol szolo konyvet magyarra es minden paciensemnek adok belole egyet. Eloadasokat tartok rola nemzetkozileg. A pszichiatria ellen harcolunk a scientologiaval karoltve. 2015 vegen megveszem almaim hazat es 2017 es 2018 megszulom a gyerekeimet.
2016. júl. 13. 23:05
 92/271 anonim ***** válasza:
100%
Ment a Vissza a jövőbe a tv2-n, nem olyan rég lett vége. Nézted? Ha lemaradtál, akkor nézd meg az ismétlést (nem tudom, hogy lesz-e, de régen szokták ismételni.) meg a 2. és 3. részét is.
2016. júl. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/271 A kérdező kommentje:
A vissza jovobe nem eppen ram vonatkozik, mert en nem a mai testemmel akarok visszamenni, hanem felebredni a 16 eves testemben es a vilag 1994-ben van.
2016. júl. 14. 00:49
 94/271 anonim ***** válasza:
0%
Vissza kell mennunk az idoben, nincs mas megoldas. Ma ejjel sikerulnie kell. Nincs mas megoldas.
2016. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/271 anonim ***** válasza:
100%
Letiltották és újraregisztrált. :D
2016. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/271 anonim ***** válasza:
30%
1995 Augusztus 17. Kimegyunk az ocsemmel lottoszelvenyt venni es megtesszuk ezeket a szamokat: 7,8,40,42,43,46. Elkoltozunk egy lakasba Fair Lawnban. Elkezdunk tancolni Ridgewoodon, cserkeszkedni, lovagolni es teniszezni. Edesanyam elkezd randizgatni es vegul talal egy ferjet. Muszaj visszamennunk 1995 augusztus 17-re holnapra.
2016. aug. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/271 anonim ***** válasza:
0%
1978 aprilis 1 a datum. Az anyamehben ebredek. 8 honapos vagyok es letekerem a nyakamrol a koldokzsinort. Ezzel a tudassal megyek vissza es mindenki mas emlekezete torlodik. Aki meghalt, feltamad, aki azota szuletett, egyenlore eltunik. Normalis uton szuletek meg, igy egeszsegesek vagyunk. Nyerunk a lotton: 14,29,57,66,89 es 7,28,65,71,81. Koszegdoroszlon a padlason van egy ladiko, benne a ruhaink es egy kis ladikoban methylcobalamin es szerves jod. Az egesz csalad minden evben kurat csinal beloluk. 1978 decembereben kijovunk az usaba es beleteszunk 10 ezer dollart a brk-a-ba. Ottmaradunk, amig az ocsem megszuletik 1982-ben. Dednagyapamat kivisszuk carotid arteria mutetre san diegoba. Veszunk egy hasznalt trabantot es apam fejreall vele oreganyammal es meghalnak. Akkor Edesanyam elkezd randizgatni es talal egy normalis fazont. Bekoltozunk egy nagy hazba Szombathelyre Teta neni es Nene kornyeken es szul meg 2 gyereket. Hat evesen elkezdem a hobbikat: tenisz, tanc, lovaglas, festeszet, agyagozas, zongorazas. Nyaranta utazunk a vilagban es a Balcsin szorfozunk a nyaralonal. Az altalanos suliban kosarazok a csajokkal es oroszt tanulok. A gimiben nemetet es olaszt vagy franciat. 1996-ban kimegyunk az usaba a nyarra es nyerek a lotton: 2,6,32,39,43,46. Az orvosira jarok es a Harsfa utcaban vagyok elszallasolva. 2002-ben vegzek es ket evet utazunk a vilagban. 2004-ben megismerem Jozsit es elmegyek veluk Cubaba es Thaifoldre. Utana elkezdem a rezidenciat. Amikor vegzek, akkor behozom az enterolabet, spectracellt, xymogent, pure encapsulationst es methylcobalamint. Leforditom a b12-rol szolo konyvet es minden paciens kap egy b12-os, paleos, gabonaagy konyvet. Irok meg ket konyvet: mi a baj az orvostudomannyal es hogyan lehet egeszsegen sokaig elni. A rezidencia alatt megismerem a ferjemet es egyutt praktizalunk. 2015-ben megveszem almaim hazat es 2016 es 2018-ban szulok ket gyereket. Edesanyamek felkoltoznek, amig a gyerekek kicsik.
2016. aug. 17. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/271 anonim ***** válasza:
100%

"1995 Augusztus 17. Kimegyunk az ocsemmel lottoszelvenyt venni es megtesszuk ezeket a szamokat: 7,8,40,42,43,46. "


Ne haragudj, de én már vettem egy lottószelvényt ezekkel a számokkal.

2016. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/271 anonim ***** válasza:
0%
1994 junius 16-ra megyunk vissza. Ott ebredek fel, a szobamban es minden cuccom ott van velem.
2016. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/271 anonim ***** válasza:
0%
Holnapra 1994 junius 16-ban kell felebrednem. Nincsen mar idom, muszaj, hogy megtortenjen. A szobamban ebredek es az osszes cuccom benn van a closetban. Mindenki 22 evvel fiatalabb es a halottak feltamadnak, az azota szuletettek pedig eltunnek egyenlore. Kimegyek lottoszelvenyt venni: 32,33,40,43,44,46. Holnapra muszaj visszamenni. Egesz eletemben depresszios voltam a B12 hiany miatt. Szerintem mar a szuletesem utan nemsokkal. Ugyhogy 1978 aprilis 1-re kell visszamenni es megvaltoztatni a szuletesem korulmenyeimet. Ez a legjobb.
2016. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!