Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mik a legujabb eredmenyek az...

Mik a legujabb eredmenyek az idoutazas teren? Lehetseges lenne vegre visszamenni az multba? A jovot tudom, oda nem vagyom. En a multba szeretnek visszamenni, megpedig 1994 junius 16-ra.

Figyelt kérdés

2016. máj. 16. 15:41
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/271 A kérdező kommentje:
Rosszul irtam, 1995 julius 10-re kell visszamenni, ami hetfore esett. Mindenki memoriaja torlodik. Elmegyek es veszek egy lottoszelvenyt: 16,21,24,28,34,42. Aztan elmegyek egy spectracellt megrendelo orvoshoz, igy diagnosztizaljuk a b12 hianyt es elkezdem a gluten-mentes dietat. A b12 hiany okozza az osszes pszichiatriai betegseget, egytol egyig: a panik rohamokat, a pesszimizmust es a rosszkedvet, idegesseget, elorelato kepesseg hianyat, izomgyengeseget, tenyek ossze-vissza kombinalasat, hallucinaciokat, teveszmeket, nyughatatlansagot, insomnia, haldoklas erzeset, futkozast, tenyek felremagyarazasat, stb-t. Elkoltozunk az oregtol es boldogan elunk Ridgewoodon. Nekiallok spanyolt tanulni es cserkeszkedni, tancolni, festeni, lovagolni, zongorazni, teniszezni. Mindezzel a tudassal megyek vissza es a talentumommal, ami akkor volt (rajz keszseg). Megirom a konyvemet mar azon a nyaron a szabadidomben, hogy mi a problema az orvostudomannyal es hogy mindenkinek hogyan kene elnie, hogy egeszseges legyen. Megirom, hogy a big pharma hogyan iranyitja a vilagot es hogyan teszik tonkre az embereket az orvosok. Atereszto belszindroma, etelintolerancia, gyomoreges gyomorgyulladastol az etelintolerancia miatt, erre adjak a proton inhibitorokat, ami meg kevesebb gyomorsavat eredmenyez, ami meg kevesebb B12-t. Erre a nyugtalansag tunetekre adja a xanaxot, amitol meg hulyebbek az emberek. Az alacsony zsirtartalmu etelek metabolikus szindromat okoznak, ami miatt magas a cholesterol es megno a gyulladas, ami sziv es errendszeri-betegsegeket okoz. Szinten megno a cukorbaj veszelye a szenhidratfogyasztas miatt. Ugyhogy mindezzel a tapasztalattal megyunk vissza 1995-be, hogy ismet 17 eves legyek es ujraelhessem az eletemet esellyel a boldogsagra.
2016. júl. 10. 16:32
 82/271 anonim ***** válasza:
95%
Láthatóan nem kis mentális problémád van. Vedd be végre a gyógyszered, mert elkopik már a klaviatúrád a sok ostobaság írásától! Legtöbb embernek lenne oka visszamenni, és jobbá tenni a jelenlegi életét, de egyenlőre csak megbékélni lehet magunkkal, alkalmazkodni kell a körülményekhez, és a jövőnket kell jobbá tenni a lehetőségeinkhez mérten.
2016. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/271 anonim ***** válasza:
100%
█████
2016. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/271 A kérdező kommentje:
Eppen a gyogyszerek tettek tonkre az eletemet. A mentalis problemat B12 hiany okozza, semmi mas. Ha visszamegyunk az idoben, rengeteg embert meg tudok menteni a szenvedestol.
2016. júl. 10. 17:44
 85/271 A kérdező kommentje:
Na, szoval: 1995 julius 11 a datum. Az egesz vilag visszaalakul olyanna, amilyen volt akkor. Mindenki memoriaja torlodik. Akik meghaltak, feltamadnak, akik azota szulettek, egyenlore pihenore mennek es varjak a leszuletest. Nekem minden akkori es mostani tudasom megvan es a rajz talentumom. Kijovok Amanda haloszobajabol es udvozlom az ocsemet, aki a kanapem alszik. JB is kijon a szobabol es udvozlom. Kerek egy dollart a lottoszelvenyre es megteszem a kovetkezo szamokat: 1,5,16,30,38,41. Kimegyunk a tengerpartra es jol erezzuk magunkat. Elkezdem a gluten es casein mentes dietat es elmegyunk a spectracellhez a b12 hianyt diagnosztizalni. Az egesz csalad kapja az injekciokat. Kiveszunk egy lakast Fair Lawnban. A kovetkezo evben spanyolt veszek a high schoolban, de folytatom a rajzot, mert tehetseges vagyok. Edesanyam talal egy normalis faszit es 96-ra mar megvannak a papirjaink. Elkezdem a hobbikat: tanc, festes, agyagozas,Lejarok a Rutgersra es veszek spanyolt es nemetet, pentekenkent nepitancolok
2016. júl. 10. 20:56
 86/271 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem viszel magaddal, akkor elintézem, hogy kiraboljanak téged!
2016. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/271 A kérdező kommentje:
Meg jo lesz 2009 julius 16 is, amikor valaki feltette ezt a kerdest a powerful intentions weboldalon: [link]
2016. júl. 13. 21:50
 88/271 A kérdező kommentje:
De igazabol 2007 marcius 7 jobb lesz, mert akkor Edesanyam meg nem kezdte el a Hep C kezelest, megvannak a baratnoim, megvan a penzem mar es a zoldkartyam. Ezzel a tudassal megyek vissza, ami ma van, mindenki mas memoriaja torlodik. Megunnepeljuk Edesanyam szulinapjat a clubban a hetvegen. Akkor beleteszem a penzt a First Solarba minden accountban, teszek 10 ezer dollart a ROTH IRA-ba adok egy honap felmondasi idot es elmegyek Ecuadorba Bedoyectaert. Juniusban talizom a Katival es Evaval es megszervezem a rovinji utat, ahol megismerem Jozsit.
2016. júl. 13. 21:59
 89/271 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Voltam 1957-ben, elintéztem, amit kértél. Hogy érzed most magad?
2016. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/271 A kérdező kommentje:
Tehat visszamegyunk az idoben holnapra Julius 14, 1994-re. Ez a legjobb. Mindenki visszamegy es mindenki memoriaja torlodik. Aki azota szuletett, az meg nem szuletett meg, aki meghalt, az feltamad. Meg Edesanyam nem serult az oregtol annyira, nekem megvan meg a rajz tehetsegem. Ahogy visszamegyunk, megvan az akkori tudasom es a mostani, de meg az a jatekos 16 eves kamasz vagyok, aki akkor voltam. Elmegyunk egy jo pszichologushoz, hogy dolgozzunk az onbizalomhianyon es az apam miatti seruleseken. Ezeket a lottoszamokat teszem meg: 4,6,25,33,39,44. Elkoltozunk Ridgewoodra es Edesanyam talal maganak egy normalis pasast. Elkezdunk tancolni, lovagolni, teniszezni, cserkeszkedni. Megvan a zoldkartyank 1996-ra. 1996 junius 20-an pedig ezekkel a lottoszamokkal nyerek a lotton: 2,6,32,39,43,46. Lekoltozom New Brunswickra es jarom az egyetemet. Elkezdek evezni, zongorazni, folytatom a tancot es pentekenkent, amikor felvesznek Edesanyamek, akkor nepitancolunk egyutt a brunswicki csapattal. Megvan a biologia diplomam. Spanyolt es nemetet tanulok az egyetemen az orvosi egyetem prerequisiteket veszem. Nyaranta spanyol nyelvteruleten tanulom a spanyolt es utazunk a vilagban az ocsemmel egyutt. Del Amerikabol behozom a Bedoyectat es Mo-on minden idosebb csaladtagnak beadom. 2000-ben hazamegyunk es veszunk lakasokat Budapesten. Miki kijon zoldkartyaval es Bostonba koltozunk, hogy jarjam az orvosi egyetemet. Folytatjuk a teniszt es a tancot Bostonban is. 2004-ben hazakoltozunk es akkor megismerem Jozsit. Elmegyek veluk Cubaba es Thaifoldre es elkezdem a rezidenciat. 2009-ben vegzek es akkor jarjuk a vilagot ket evet es 2011-ben kinyitom a privat klinikamat. Behozom a laborokat es a taplalekkiegeszitoket es a methylcobalamint. Mindenki kap egy methylcobalamin injekciot 50000 mcg-mal, aki bejon a klinikara. Elvegzem a Maitland kurzusokat is es felfogadok egy terapeutat es egy pszichiatert a klinikara, aki hozzam kuldi a betegeit, nem gyogyszert ad nekik. 2011-ben leforditom a B12 hianyrol szolo konyvet magyarra es minden paciensemnek adok belole egyet. Eloadasokat tartok rola nemzetkozileg. A pszichiatria ellen harcolunk a scientologiaval karoltve. 2015 vegen megveszem almaim hazat es 2017 es 2018 megszulom a gyerekeimet.
2016. júl. 13. 22:56
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!