Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mik a legujabb eredmenyek az...

Mik a legujabb eredmenyek az idoutazas teren? Lehetseges lenne vegre visszamenni az multba? A jovot tudom, oda nem vagyom. En a multba szeretnek visszamenni, megpedig 1994 junius 16-ra.

Figyelt kérdés

2016. máj. 16. 15:41
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/271 A kérdező kommentje:
Igazabol 1978 aprilis 1-re kell visszamennunk. Letekerem a nyakamrol a koldokzsinort, igy Edesanyam es en is egeszsegesen jovunk ki a korhazbol. Amint megszulettem, nyerunk a lotton: 14,29,57,66,89 es 7,28,65,71,81. Minden mas torlodik a memoriambol es a lelkembol, kiveve az akademiai tudasom es a b12 es az atereszto belszindroma es a gluten intolerancia es paleos etkezes. Mindenki mas memoriaja torlodik es minden visszaalakul ugy a vilagban, ahogy 1978-ban volt. Ottmaradunk a dednagyszuloknel amig az ocsem megszuletik. 1981 decembereben kivisszuk a dednagyapamat san diegoba dr kerberhez. 1982-ben veszunk egy hasznalt trabantot es apam fejreall vele oreganyammal egyutt. Edesanyam talal maganak egy normalis faszit es szul meg gyereket, igy nagy csaladban novok fel. Mar fiatalon elkezdem a hobbikat: tenisz, tanc, agyagozas, festes, sieles, zongora, lovaglas, spanyol es nemet. B12 injekciokat kapunk mar fiatalon. Veszunk egy nyaralot Revfulopon, epitunk egy fahazat Csempeszkopacson tenisz palyaval. Bejarunk Szombathelyre suliba. Nyaranta szorfozom es spanyolajku orszagban tanulom a spanyolt. Aztan 1996-ban kijovunk az usaba es nyerek a lotton: 2,6,32,39,43,46. Aztan elmegyek orvosira es vegzek 2002-ben. Vegigbulizom es tancolom az egyetemet. 2004-ben megismerem Jozsit es elmegyek Cubaba es thaifoldre. 2007-re vegzek a rezidenciaval. 2007-tol 2009-ig utazunk a vilagban. 2009-ben kinyitom a funkcionalis medicina klinikat xymogen, pure encapsulation, enterolab, methylcobalamin, methylation gene testing spectracell mind ott van. Felveszek egy gyogyszerellenes pszichiatert aki kuldi hozzam a betegeket. Csinalok egy nagy tanulmanyt a b12-vel es konyvet irok rola. Eloadasokat tartok vilagszerte. Nobel dijat kapok a b12 hiany es a pszichiatriai betegsegek kapcsolatert, ugyanis minden pszichiatriai betegseget a b12 hianya okozza. Ez Nobel dijas anyag. Muszaj visszamenni 1978-ba holnapra.
2016. júl. 9. 02:15
 62/271 anonim ***** válasza:
94%
Te majom, te! Meg akarsz ölni? Ha így lesz, ahogy írod, akkor meg sem születek. Kitekerem a nyakad! Inkább 2001. November 16.-ára menjünk vissza éjfélre. Akkor újra kezdhetem az életem. Te meg mész a...
2016. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/271 A kérdező kommentje:
Ne mereszelj majomnak hivni. Fogalmad sincsen, hogy en min mentem keresztul, amiert vissza akarok menni. Eleget szenvedtem mar apam, mostohaapam es a hulye orvosok miatt egesz eletemben. Kulonben is jo lesz 1994 junius 16 is, meg akkor is, ha Te nem szulettel meg. Majd megszuletsz kesobb. Mindenki memoriaja torlodik. Erre a napra ebredunk fel: 1994 junius 16. Visszaalakulok arra a 16 eves tinire, aki akkor voltam mindazzal a tehetseggel es meg relativ jatekossaggal a lelki serulesek ellenere. Elmegyek lottoszelvenyt venni: 32,33,40,43,44,46, igy ezzel megvesszuk a szabadsagot a mostohaapamtol. Elkoltozunk Ridgewoodra. Kijon az ocsem a nyar hatralevo reszere es bejarjuk az East Coastot. Elkezdunk tancorakat venni egyutt Edesanyammal. Tovabba cserkeszkedem, teniszezek, lovagolok a hetvegeken, spanyolt es nemetet veszek a suliban. Hazhoz jon a zongoratanar es a rajztanar. Edesanyam megismer egy kedves fazont, akihez ferjhezmegy, igy meglesz a zoldkartyank mindkettonknek 1996-ra legkesobb. 1995 nyaran az ocsem ismet kijon es bejarjuk a west coastot. 1996-ban en nyerem meg a lottot junius 20-an: 2,6,32,39,43,46. Igy van sajat penzem az iskolaztatasomra es a tovabbi tevekenysegere. Megyek a Rutgersra es evezek es nepitancolok pentekenkent. Brian Tracyt hallgatok allandoan es eljarok egy pszichologushoz feldolgozni a gyerekkori traumakat Edesanyammal egyutt.Megismerem Babusekat, logok Denisaval, Csabiekkal, stb. Aztan 2000-ben felkoltozunk Bostonba es ott jarom az orvosi egyetemet a Harvardon. 2004-ben hazakoltozunk es otthon csinalom a rezidenciat. 2009-tol 2011-ig utazunk es 2011-ben kinyitom a funkcionalis medicina klinikamat.
2016. júl. 9. 16:15
 64/271 anonim ***** válasza:
94%
Te majom, te! Neked sincsen fogalmad arról, hogy én mennyit szenvedtem! Szerinted velem hogy bántak? Szarul! Ezért vagyok ilyen, te majom! Meg akarsz ölni?
2016. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/271 A kérdező kommentje:
Nem huzom fel rajtad magamat, nagyon sajnalom. Holnapra akkor is 1994 junius 16 lesz. Ha megszulettel mar, ha nem. En megerdemlem ezt az elettol. Mindig segitettem mindenkinek, en meg csak rafizettem az emberi kapcsolatokkal. Ugyhogy visszamegyunk es ujra elhetem az eletemet 16 eves koromtol.
2016. júl. 9. 17:26
 66/271 A kérdező kommentje:
Tehat holnapra 1978 aprilis 1 kell, hogy legyen. Mindenki memoriaja torlodik, mindenki, aki meghalt, feltamad, mindenki, aki azota szuletett, eltunik. Minden memoriam torlodik, kiveve az akademiai tudasom, vagyis a b12 hiany es pszichiatriai betegsegek, faradtsag, neuropathia, demencia, hangulatzavar, almatlansag a csokkent gyomorsav miatt, gluten intolerancia, casein intolerancia, tej es osteoporozis, szenhidrat es szivbaj, magas zsir es protein tartalmu dieta ajanlasa, GAPS dieta es idegrendszeri problemak, oltasok es neurologiai problemak, foleg autizmus, antibiotikum es atereszto bel szindroma es etelintolerancia es autoimmune folyamatok. Herpetiformis dermatitis es gluten. Maitland terapia es fizioterapia tudas. Angol, magyar es spanyol nyelvtudas. E fenti informaciok maradnak meg az agyamban, minden mas torlodik, foleg az erzelmi blokkok, amiket apam es oreganyam meg a mostohaapam okozott. Csak az marad meg bennem, hogy milyen hobbikat akarok csinalni. Es hogy fiatalon adagoljuk a B12-t es a jodot hatha nem lesz csontkinoves a labaimban. 8 honapos magzat vagyok es letekerem a koldokzsinort a nyakamrol. Siman szuletek meg es Edesanyam es en is egeszsegesek vagyunk. Nyerunk a lotton: 14,29,57,66,89 es 7,28,65,71,81. Koszegdoroszlon maradunk a dednagyszuloknel amig megszuletik az ocsem. 1982 nyaran kivisszuk nagyapamat san diegoba a dr kerberhez carotid arteria mutetre. Kiviszunk 10000 dollart es beletsszuk a berkshire hathaway-be. Veszunk egy hasznalt Trabanatot es fejreall vele apam es oreganyam es meghalnak, igy erzelmileg nem tudnak bennunket tonkretenni. Epitunk egy nagy hazat csempeszkopacson egy nagy telekkel, ahol lehet kerteszkedni es egy teniszpalyat epiteni. Veszunk egy lakast a Hajnal utcaban, igy szombathelyi lakaskent vagyunk nyilvantartva. Mar fiatal korban elkezdem a hobbikat: tenisz, lovaglas, spanyol, tanc, festes, rajz, keramiazas. Edesanyam szul meg 2 gyermeket, igy nagy csaladban novok fel. Revfulopon veszunk egy nyaralot, igy nyaranta szorfozunk. Telen sielunk. Gluten es casein-mentes dietat kovetunk az egesz csalad. Elvegzem a gimit es ott nemetul es oroszul tanulok. Nyaranta spanyolajku nyelvteruleten tanulom a spanyolt. 1996 junius 20-an nyerek a lotton az usaban: 2,6,32,39,43,46. Ezt beleteszem a yahooba. Elvegzem az orvosit, de vegigbulizom, mert mar mindent tudok, amit tudnom kell a funkcionalis medicinahoz. 1999 december 31: kiveszem a yahoobol a penzt es atteszem hw-ba. Vegzek 2002-ben az orvosival. 2004-ben megismerem Jozsit es elmegyunk Cubaba es Thaifoldre egyutt. 2005 nyaran kiveszem a penzt az hw-bol es beleteszem corvelbe. Majd first solarba 2007-ben. A rezidencia alatt megismerem a paromat egy jobboldali erzelmu, tancolni tudo, csaladcentrikus, gyenged, sportos emberke kepeben. 2007-re vegzek a rezidenciaval es ket evet utazunk. 2008-ban atteszem a ebs-ba, majd 2009-ben a select comfortba 2010 majusaig. Akkor atteszem az apple-be 2011 oktober 1-ig, majd az hw-ba ismet 2012 szeptembereig. Majd veszek netflixet marcius 3, 2014-ig, amikor atteszem a penzt az apple-be november 24-ig. Akkor veszem ismet netflixet jan 5, 2015-en es bennehagyom nov 30, 2015-ig. Majd ekkor atteszem a gmcr-ba. Kozben elvegezzuk a funkcionalis medicina modulokat egyutt. Cubaban tartunk egy eskuvot, nagy salsabulit. Toltok par honapot del-amerikaban, hogy meglegyen a spanyol es a tango. 2009-ben behozom az enterolabet, spectracellt, methylation gen tesztet, xymogent, pure encapsulationst, methylcobalamint es nyitunk egyutt egy funkcionalis medicine klinikat. 2010-tol elvegzem a Maitlandet is, es a klinikara felveszek egy csajt. Valamint van egy gyogyszer ellenes pszichiater, aki hozzam kuldi a betegeket. Majd 2015 decemberben megveszem az almaim hazat Budan es szulok utana ket gyermeket. Edesanyamek felkoltoznek csempeszkopacsrol arra az idore, amig kicsik a gyerekek. Amint nagyobbak lesznek, elkezdjuk ismet jarni a vilagot. A penzt arra hasznalom fel, hogy waldorf ovodat es iskolat epitunk Budan, ahova jarhatnak a gyerekek. Valamint konyvet irunk kozosen az igazi gyogyaszatrol (etkezes, vitaminok, b12) es az orvoslas arnyoldalarol. A scientologiaval karoltve pereljuk a pszichiatriat. Boldog eletet elunk kombinalva karriert es csaladi eletet. A B12-vel tanulmanyt csinalunk es Nobel dijat nyerunk. Szoval csak annyi, hogy vissza kell mennunk 1978 aprilis 1-re.
2016. júl. 9. 19:54
 67/271 A kérdező kommentje:
Es elkezdem a zongorazast is, azt kihagytam.
2016. júl. 9. 20:03
 68/271 Ozmium42 ***** válasza:
73%
Holnapra 2016.07.10. lesz. Rossz naptárat nézel.
2016. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/271 anonim ***** válasza:
88%
De én is megérdemlem, te gonosz nőszemély! Te akarsz megölni engem. És ha más lesz a miniszterelnök, aki valami hülye törvényt hoz és anyám nem akar majd gyereket, akkor én nem születek meg? Mit képzelsz ki vagy te, légy? Menjél te a búsba. Még ma ellopom az időgéped. Meglátod, holnap ilyenkor 2016.07.10 21:06 lesz.
2016. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/271 A kérdező kommentje:
Csak a sajat eletem valtozik meg, mindenki mase ugyanolyan lesz. Miert valtozna?
2016. júl. 9. 23:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!