Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Telefonon keresztül tud hívni...

Telefonon keresztül tud hívni szellem?

Figyelt kérdés

(Előre szólok nem kitalált történet!Most történt meg velem 3 órája)

Szóval a nyaralok,a barátom buliban van és azt veszem észre, hogy hív messengeren felveszem köszönök...Semmi válasz.Csak annyit hallok, hogy beszélget az egyik haverjával a buliban.Úgy gindoltam biztos azt akarja,hogy hallgassam szóval hallgattam tovább.Utánna egy lánnyal beszélt.Ekkot már fél óráig hallgattam a beszélgetéseit.Eléggé közel kerültek egymáshoz...utána a vonal megszakadt.Újrahívtam messengeren és felvette.Köszöntem és visszaköszönt egy férfi hang "Szia"(azt hittem,hogy a pasim az) Útána megint hallgattam a beszélgetést és féltékeny lettem és aggódni kezdtem, hogy megcsal.És egyáltalán miért akarja,hogy ezt halljam?....

Lettem a messenger hívást és felhívtam telefonon, de ő nem tudta h miről beszélek és,hogy honnan tudom,hogy ők miről beszéltek(feldúlt amit hallottam és kiakadtam rá)....Kiderült,hogy a telefon az nála volt egy ideig(az első hívásig kb) de nem ő hívott messengeren és nem is látta,hogy hívásban van valakivel.(nem nézte a telóját)A második hívásnál már nem volt nála a teló a szobába volt az asztalon és a szobába 3-an voltak és nem vette fel senki közülük a telefont,még azt se látták,hogy messengeren hívom...De utána valaki felvette és vissza is köszönt.A mesenger csak az egyik hívást mutat pedig kétszer volt hívás!

(azt tudni kell,hogy az exem megcsalt pont az előtti napom mikor hazamentem volna a nyaralásból, ami a mai nap)

Lehet a kettőnek valami köze egymáshoz?Tudja vali, hogy ez mi lehetett?Aggódnom kéne?Valakivel történt már meg hasonló?

Kérlek ne nézzetek hülyének.Én csak arra keresem a választ, hogy ez mi volt.(És nem,nem viccelek meg... A kapcsolatunk múlt ezen)

Előre köszi mindenki válaszát!:)


2016. aug. 7. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak ha ugyanannál a szolgáltatónál van az előfizetésetek.
2016. aug. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen.

A szellemvilág tagjai fokozottan figyelik az emberek technikai fejlődését és használják eszközeiket.

.

Esetedben, ha azért tette a szellem, hogy felvilásítson, akkor jószándékú, ha összeveszíteni akart, akkor roszszándékú lehet.

.

Kérdésed magyarázata logikailag több sebből vérzik, még egy kicsit dolgozz rajta.

2016. aug. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos én tegnap este úgy be voltam rúgva, hogy én hívtam fel a szellemet...

Ma írt egy SMS-t. Idézem: " Haver. Legközelebb hagyd otthon a telefonod, ha ennyit vedelsz, mert más aludni akar. Kösz. "

2016. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én tudok kommunikálni a szellemekkel, ha privibe írsz segíthetek
2016. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!