Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Érdemes lenne e ebbe a projekt...

JohnnyBoy002 kérdése:

Érdemes lenne e ebbe a projektbe belevágni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy Trabantom. Én egy autóbontóban dolgozom, most lehetőségem nyílik olcsón megvenni két féle motort:


Az egyik egy 88-as Wartburg 353-as motor, a másik egy 94-es 1000-es Suzuki Swift motor. Melyiket egyszerűbb beszerelni a Trabant kasztniba és utána tudok e Trabanttal 300 km/h-val repeszteni az autópályán?


Mostanában több dolgot láttam ezen az oldalon amiből számomra az derült ki, hogy itt rengeteg autó szerelő van akik vagy a KPM-nél dolgoznak vagy van kapcsolatuk onnan, tehát még egy Straus fűkasza motorral meghajtott biciklit is engedélyeztetni tudnak. Arra is rájöttem, hogy egy 15000 cm3-es charger motort is egyszerűen be lehet szerelni egy Ladába, ennek az engedélyét még maga Orbán Viktor is alá írja.


Ezért arra gondoltam, hogy ugyan még egy villanykörtét cseréltem ki eddig, de holnap neki állok a garázsban ennek a projektnek és kicserélem a Trabi motorját, szóval melyik motor vegyem meg bele?



2016. szept. 4. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha becsukod a szemedet, minden valóra válik.
2016. szept. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen a Straus fűkasza motort.
2016. szept. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Álj le a kábszival...
2016. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tuman ***** válasza:
Tehetséges humorista vagy,nagyon vicces kérdés lett.Gyanítom hamarosan önálló műsorral fogsz szerepelni mindenféle médiában.Gtatulálok.
2016. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tuman ***** válasza:
*Gratulálok(elnézést az elírásért)
2016. szept. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!