Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ciki sztori wc-zéssel?

Ciki sztori wc-zéssel?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
98%
A volt sógorom (angol) mesélte, hogy munkatársa Londonban egy vonaton azt hitte, pukiznia kell, csak hát tévedett. Konkrétan bef0%ott. Kiment a vonaton a mosdóba, vitte magával az akkor vett farmer nadrágját. A balestes nadrágját levette, azzal a mozdulattal ki is dobta az ablakon. Aztán kibontotta az akkor vásárolt farmer csomagoló fóliáját. Egy dzseki volt benne...
2016. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim válasza:
88%
Fa wc beszadt alatam
2016. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
80%
Erdélyben a hegyoldalban egyik kézzel fogtam a fát, a másikkal sepregettem odalent... Féltem, lecsúszok, mert a csajoknál landoltam volna.
2016. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
100%
Kemény hegyi túrázás után jónak tűnt árokparton füttyenteni, viszont, hogy füttyentettünk, annyira kifolyt belőlünk az erő, szinte négykézláb másztunk el a táborhelyig...
2016. nov. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
83%
:D
2016. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer beszartam, ennyi.
2016. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 IceFlame ***** válasza:
73%

Nálunk egy olyan eset volt hogy Volt egy új gyerek aki először próbálta ki nálunk a wc-t látta jól jönne egy kis design... hát felkente a sz@rt a Falakra. :_D meg volt olyan is hogy egy gyerek besz@rt és elment a wc-be hogy ott lerakja azt a sz@ros gatyát.Egy igazi sz@arhuszár. akkor röhögtem. :_D

de volt olyan is hogy egy kis elsős (szerintem valami baja volt mert nem tudott normálisan beszélni) nah bement a wc-be én pedig jöttem ki látom hogy becsukja csak úgy hogy az visszacsapódott kinyilt az ajtó és akkor tolta le a nadrágját XD

2016. dec. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
97%

Szegedi iskolaigazgató (mai elit gimiben) fiatal tanárként, egy éjszakai túrán elvonult, hogy könnyítsen magán, de amint dolgát végezte, lenézett és megpillantotta, hogy levizelt egy halott embert... (A hajnalt a rendőrségen töltötte, kihallgatták, mint kiderült egy szerencsétlen hajléktalan holttestét találta meg, aki már viszonylag régen elhunyt.)


Azóta nem csinál éjszakai túrákat.

Ezt ő mesélte maga osztályfőnöki órán.

2017. jan. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
93%
18.: Ezt legutóbb amerikai katonák csinálták utána, de abból világméretű botrány lett...
2017. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
100%
egyszer egy hosszú atóúton nem bírtam megállni és baszartam
2017. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!