Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ciki sztori wc-zéssel?

Ciki sztori wc-zéssel?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%
VOLT párom a moziban film közben nem engedett ki pisilni és meg is lett az eredménye...
2019. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
48%
"és meg is lett az eredménye..." = remélem arra célzol, hogy ott helyben szakítottál vele, majd felálltál és kimentél a WC-re.
2019. nov. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 citromfűlevél ***** válasza:
100%
Az egyik osztálytársam bele ejtette a telóját a WCbe. Én kint vártam. Hallottam, hogy kiabál, hogy menjek be. Kicsit furcsáltam, hogy minek hív be, de bementem. Én nyúltam be érte. Visszagondolva rá is hányingerem van. :O
2019. nov. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
79%
Bécsben voltam, irgalmatlan fhosás jött rám. Volt a közelben egy elég nagy Meki, berohantam, le a lépcsőn. Na most a két wc ajtó előtt, gyakorlatilag ott állt sorba a komplett Al-Kaida, legalábbis ránézésre. De látták rajtam az elszántságot, szóval úgy nyílt szét előttem a rosszarcú közel-keletiek áthatolhatatlan tömege, mint Mózes előtt a Vörös tenger.
2019. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
100%
Biztos látták ,hogy már karcol a vége :D
2019. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
100%

10 cikis wc sztorim van. Minden héten elmesélek egyet. Íme az első;


Kilencvenes években egy irodává átalakított lakásban voltam. Még gyerek voltam akkor. Karácsony környékén. Dolgozott ott egy néni is, aki lehetett olyan 50 év körüli. Na, ő csak nem jött dolgozni aznap, aztán kiderült, hogy azért, mert beragadt a liftbe. Én csak hallottam ezt-azt, hogy hívták a házmestert, meg jön a szerelő. Közben játszottam. Aztán szóltak nekem, meg egy másik gyereknek meg az egyik felnőttnek, aki ránk vigyázott, hogy mindjárt jön a néni és nagyon kell pisilnie, szóval ne menjünk WC-re. Na a gyerek, akivel voltam, rohant is a fürdőbe, hogy ez milyen vicces és bezárkózott.


A nő is megjött kicsivel rá és azonnal rohant a WC-re. Mondtam neki, hogy a barátom van bent, hogy megviccelje. Mire elkezdett kiabálni neki, hogy azonnal engedje be. Fülsiketítően rikácsolt, majdnem beszakadt a dobhártyám. Toporgott, látszott, hogy mindjárt bepisil, szóval bekiabáltam én is, hogy ne legyen már ennyire genya a fiú.


Közben jöttek a felnőttek, köztük a fiú anyukája és ők is kiabáltak a fiúnak.


A nő elkezdett torka szakadtából sírni közben, ami már ijesztő volt. Szóval én is újra kiabáltam a gyereknek.


Aztán sikerült felpiszkálniuk a zárat. Mindenki betódult a WC-re. Én is. Néztem, hogy a gyereket megpofozza az édesanyja. A többi felnőtt meg szidja. Aztán hallottuk a csorgást. A hang irányába fordultunk. Zavarba jöttünk. Igazából a WC ajtó nyílásával úgy lefoglalt minket a másik gyerek, hogy el is felejtettük a nőt. A néni ott ült a wc-n, egy törölközővel takarta ki magát, csak a fejét láttuk. Elmosolyodott és megkérdezte, sok volt e a munka.

2019. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
100%

Íme a második.


Öcsém születésnapja volt. Ő általános iskolás, én gimnazista. Szüleink adtak pénzt, hogy menjünk el, mert nekik még pár dolgot el kell intézniük és, hogy addig ne unatkozzunk. Együtt indultunk, fél úton elváltunk tőlük.


Elvoltunk 1-2 órát, aztán hazaindultunk. Előtte elmentem WC-re. Szóltam öcsémnek is, hogy ő is menjen el, de nem tette. Meg is lett az eredménye. A metrótól hazáig sürgetett. A liftben úgy kellett rászólnom, hogy ne ficánkoljon, mert féltem, hogy beragadunk. Amíg nyitottam az ajtót, leguggolt és rugózott.


Az ajtó kitárult és elkezdett rohanni, de hirtelen megtorpant. Egy vendégsereg fogadott minket. Kiabálták, hogy "MEGLEPETÉS!". Ott volt egy csomó osztálytársa is. Vigyorogtak, aztán elképedtek, mert az öcsém ott helyben bepisilt.


Szegény öcsém nagyon megrémült. Látszott, hogy a föld alá süllyedne. Aztán sírva is fakadt. Utána letusolt, tiszta ruhába bújt, amíg Anyáék összetakarítottak. És a gyerekekkel bulizott egy jót, mintha mi sem történt volna.

2020. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!