Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ciki sztori wc-zéssel?

Ciki sztori wc-zéssel?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
100%

Alsós kisfiammal történt. Fürdés után felvette a pizsamáját, de csak a felső részét mert pisilnie kellett. Addig a rövid alsó részt az állával a mellkasához szorította, mivel a 2 keze foglalt volt. Mikor végzett lehúzta a WC-t és azzal a lendülettel emelte fel a fejét. A pizsama nadrágot pedig elnyelte az örvény. A nővérei és az apja szakadtak a röhögéstől, amikor nekem mesélték.

Mindez a nagymamánál történt, a következő héten dugulás volt a mamánál. Kijöttek a csatornatisztítók, rendbe tették a rendszert. Férjem kérdezte fuldokolva kérdezte anyukáját: na és meglett Gábor (nem eredeti név) gatyája? A hibát benövő fagyökerek okozták.

2017. máj. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
70%
:)
2017. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
93%

2.osztályos voltam,tesi óra volt és nagyon kellett kakilnom. Megkerdeztem a tanart elmehetek e mosdóba. És nálunk ugyvan hogy az alsó tagozatosaknak fent van az emeleten az osztalyuk meg a WCjuk a felsosoknek meg lent. Szaladok a folyosón es mar nem birtam felmenni a lepcson ezert a felsosokhoz mentem . Na bevoltak szorulva az ajtók és olyan erolkodve probaltam kinyitni az ajtot hogy bekakiltam. Nem mentem vissza tesire😂


4.es voltam nagyon kellett pisilnem es kakilnom is. De a tanar nem engedett ki wcre. Vegre szunet lett rohantam a mosdoba pisilni(mert kakilni nem mentem a 2.osztalyos dolog miatt😂) es szaladok wcre mindegyik foglalt volt. Majd ures lett az egyik. Rohanok be tolom le a gatyam es ahogy sietek a pisilessel(mert mar jelzo volt) akkorat fingottam hogy a szerintem a fiuba is atlehetett hallani. Alog mertem kijonni az ajton.

2017. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
83%
kva jók ezek a sztorik :D
2017. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
85%

Metróban 11. megálló után már érzés ki nem bírás. Mégis ennek örömére "ajtók záródnak"-kor orbitális befingás, átszállás másik kocsiba, vagy Deákon le. Gyorsan.


Szomszéd gyerek (3 éves) nálunk alvás régen, kádban együtt fürdés. Ő vízbe vigyorogva beleszarás, Teddy mackó feljövés (Vörös Október ba.zdmeg), én kád szélére pókmászás, hangos "ANYUUUUU!!!!!" ordítás.

2017. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer még az általános iskolában(4.-be)a klozetnek "mellélőtt" valaki, valamint a tetejére is rá-barnamacizott valami tisztelettudó!!!! NŐI RÉSZLEG! :D:D A NŐIESSÉG NETOVÁBBJA! :D:D De végül a munkám mégis ott végeztem, mert már nem volt idő máshova szaladgálni!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2017. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a mostohaapám járt úgy hogy

1: jött haza éjszaka a melóból és rájött, de nagyon.. egy padra kuporodott, kipucsított ...és akkor vette észre hogy alatt fekszik egy hajéktalan az meg kiszólt hogy HÉÉÉÉLLÓÓ!


2: vezette a villamost és a Gellért-téren jött rá a cifrafosás ezért megállította a villamost a híd végén..és berohant a Gellért-szállóba..Mire kijött torlódott a villamosvonal a Károly-krt-ig az utasok meg morgolódtak!


:DD

2017. okt. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
100%

Én általánosban hazafelé menet sikeresen becsináltam.


Egy gyerek szintén általánosban a WC előtt hányta össze magát, egy másik meg a csapba rókázott bele, a takarító utána ott pumpáltatta vele.


A piszoárba rendszeresen bele volt kulázva, a WC-k meg össze voltak kenve anyaggal.


Haverom kissé részeg volt szerenád előtt, és az egyik forgalmas tér szélén a fenyőfához állva olyan sugárban vizelt mintha Viagrát vett volna be, a téren meg közben bámulták az áthaladó emberek.

2017. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
54%

# 30.: Már hogyne lenne emberi összeköttetés, mikor onnan esik ki?


Medve László, pedig Kádár János jó kollégája volt.


Egyébként engem 30 évesen tanított meg helyesen aktázni a faterom, kipottyan, lehúzod és nem papírozol a tetejére, mert úgy eldugul... Hát nem logikus? Minden rendes bürokrata így tesz.

2017. okt. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
100%
Elcsúsztam és a kezem beleesett a wc-be el is törtem :/
2018. ápr. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!