Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ciki sztori wc-zéssel?

Ciki sztori wc-zéssel?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
89%

20 évvel ezelőtt, általános suli, 3. osztály. Bementem a wc-re, felé guggolva (mert megtanították, hogy ne üljek rá) pisiltem, de volt valami furcsa érzésem közben. Állok fel, amikor végeztem és látom, a wc deszka le volt hajtva és rajta ott van a tócsa. Kint meg gyerekek álltak.



Kétségbe estem.



A wc papír a kezemben volt, bámultam, mint egy iióta. Aztán a wc papírt rádobtam a tócsára és szélsebesen siettem ki a WC-ről. Az ajtóból még hallottam, ahogy vihognak a gyerekek.

2019. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
61%

Egyszer kimentem pisálni, és szartam visszamenni :DDD

Na jó unoka tesómmal leszartuk a dombot, aztán levéllel legurítottuk . Megettük a halakat. Azok minden szart megesznek ! :D

2019. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
100%
Jaa fingos történetek is jöhetnek ? :DD Egyszer mentem a magán tanáromhoz, épp a zebrához közeledtem arra ment egy idős nő is. Egyszer csak PUUUUUUUUUU. Hátranéz az öreg nő és akkor látott meg. Azt hitte elengedheti magát :D Én meg röhögtem . Én meg táborban voltam. Egyik csaj ott pucsított aztán pukizott. Nekem is nagyon kellet szóval követtem a példáját. Csak nekem jóval hangosabb lett. Mindenki egyből rám szólt :D Aznap sajnáltam aki velem aludt egy sátorban , mert egész este szeles voltam :D
2019. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
77%

11. osztály

lyukas óra volt és unatkoztunk, haverom mondta hogy ha sikerül 2 hambit venni 100 forintért a büfében akkor a lány wc-ben a wc papira kell egy kis apatejet kennem, mondtam jólvan úgysem fog sikerülni neki

hát alábecsültem a tehetségét, megettük a hambit és irányt vettem a wc-fele (volt kb 15-20 perc csengőig) bementem az egyik fülkébe és látom nincs zár, átmentem másikba ott sincs, mondom akkor sietek, elkezdtem a sajtos kolbászból kinyomkodni a sajtot

egy kis idő után már jönne kifele mikor az egyik 9-es csaj benyitott én meg a pont célba lőttem a wc papirra a falon.

a csaj kifutott nemsokkal utánna énis, visszaültem a haverom mellé akinek már leesett mi történt és szakadtunk a röhögéstöl de közben féltem hátha a csaj elmondja valakinek, hát másnap az egész osztály tudta, péntekre az egész iskola, fegyelmim volt és nem folytathattam a tanévet

2019. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
100%
ja és a büféssel megvolt beszélve hogy fogadás lesz és amig akcióztam addig elintézték a maradék pénzt
2019. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
91%
mesefan példáját követve, pukizós történet: irodában elpukizta magát a kolléganőm, de közben próbálta magát gurítani a székkel, hogy ne tűnjön fel, de pont csend volt.
2019. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
100%

56-os lökhajtásos szék :DD

Csak a kerék nyikorgott :DD

2019. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
100%
Telefon a farzsebben, far készen a kábelfektetésre, telefon elfelejtve, wc fölé hajolva nadrág letolása, telefon wc-be zuhanása.
2019. aug. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
100%

Edzésből hazafelé jövet mentem egy kellemes, 50-es tempóval a kocsival, amikor csavart egyet a hasam. Sosem szokott hasmenésem lenni, de éreztem, hogy ez durva lesz. Nyilvános wc sehol, benzinkút sehol. Már leizzadtam, rázott a hideg, a hasam baromira fájt.


20 perc lett volna hazáig, kizárt, hogy kibírtam volna. Az út végén kocsisor, onnantól araszolás...az első mellékutcába behajtottam, szerencsére csak gyárak és raktárak voltak ott. Kocsi bezár, rohanok a susnyásba és sikerült odafosnom a bokor aljába.


Amikor visszaültem a kocsiba és szusszantam egyet, akkor láttam meg, hogy van nem messze 2 sátor, gondolom hajléktalanoké. Nem tudom láttak-e, de nem is akartam megtudni, gyorsan elhajtottam.

2019. szept. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
100%
A csöveseket aligha zavarta volna. Én régebben mikor még buszoztam. És a régi Köki átszálló volt, akkor hazafele jövet arra lettem figyelmes, hogy az egyik csöves a fa mellet ott fekteti a kábelt. :)
2019. szept. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!