Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtátok, hogy a Roxfort-ba...

Tudtátok, hogy a Roxfort-ba járok? Kinek tudok segíteni?

Figyelt kérdés
Nem hittem a szememnek, amikor feltűnt a kertben egy hosszú, ezüst szakállas öregember ( Dumbledore ), beszaladtam anyuhoz és apuhoz ( muglik ) ,és a testvéreimhez ( szintén ). Követett. A családom azt hitte betolakodó, és én is. De a végén adott egy levelet, hogy felvettek engem valami Roxfort-ba... Majd felvilágosított a varázslóvilágról. Szeptemberben ( ez nyáron történt ) elmentem a vonattal. Első évemben hatalmas próbákat álltam ki, és életre szóló barátságot kötöttem három nagyon fontos személlyel, valamint néhány közellenséget is szereztem, és a Griffendél-be kerültem. Egyik barátommal bekerültünk elsős korunkban a kviddicsbe, ami nagyon nagy dolog. Találtunk egy "nagy" barátot ( Hagrid ) is. A második és harmadik év még veszélyesebb, mint az első. Most a negyediket járjuk, jövőre meg RBF. Szóval ígyy alakul Harryékkel az életem, és mivel gyakorlatilag nyáron járok haza, a Roxfort az otthonom lett. A származásom már pedig nem számít és senkit nem érdekel, ( csak Draco Malfoyt ( és Hermionéé is ) ) és ugyanannyit tudok a varázsvilágról, mint az aranyvérűek, és négyen elválaszthatatlan barátok vagyunk azóta is. Szóval ha valakinek kérdése van, szívesen válaszolok. Kérdezzetek bátran, a Roxfortról, a varázsvilágról, de mellőzzétek a bunkózást! Sziasztok!:)

2017. febr. 25. 07:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10.: Ez milyen varázsige? :-)
2017. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Dehát Harryék már nem járnak a Roxfortba. Harry Potter mára az aurorparancsnokság vezetője. Max Jamesszel találkozhattál, de ő még nincs negyedéves. Albus meg asszem most kezdi szeptemberben a sulit.

Draco Malfoy pedig megváltozott mostanra, legfőképpen Scorpius miatt.

2017. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem te voltál, aki Darth Vader-nek öltözve, Big Mac-et zabálva nézte a 0 előzéses orosz nagydíjat, láthatóan jól szórakozva?


Egy lányismerősöm, aki a Gyűrűk urán és hasonlókon nőtt fel, 23 évesen UFO-nak képzeli magát és nem érdekli, mi az orgazmus...


Nincs baj, mert a BP-nél ő lesz az optimális munkaerő.


-műanyag világ-

2017. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lol
2017. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Az egyik beteg az elmegyógyintézetben megszerezte egy őr mobilját és így tette ki a kérdést. Hagyjátok szegényt!
2018. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!