Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A tyúkom meg akar ölni! Egy...

Ay carramba! kérdése:

A tyúkom meg akar ölni! Egy nagyszabású összeesküvés áldozata vagyok?

Figyelt kérdés

Nap mint nap kijárok a tyúkudvarba, és az egyik pöfés ( [link] tyúkom folyton fölényeskedve, duzzadt, narancssárga szemekkel követ engem. Amikor a kedvenc pipimhez leguggolok, mindig erőszakos hanggal tolakszik hozzám dús arctollazatát lüktetve, és erélyesen vizsgálgat engem. Egyik nap rajtakaptam, hogy egy külön, addig általam nem ismert üregben titokban Észak-Koreai atomkutató tudósokkal egyeztetett. Ezzel szemben az sem ritka, hogy néha rituálisan feláldozik néhány tojást, egy kevés kábítószerrel körítve.


Az okát nem tudom, de 3 éve amikor született, leesett egy vakítóan sárga színű kődarab az égből, és eltalálta a ládát, amiben laktak a csibék, azóta ilyen. Egyedül ő maradt életben közülük, és érdekes módon sohasem eszik, iszik, de mindig, minden nap türkizkék repedésekkel borított tojást tojik, amiket én nagyon ritkán látok, és mindig eltűnnek. Arra sandítok, hogy Kim Jong Un legnagyobb külföldi beszállítóját tartom az udvarban, és a tojásai különleges képességgel rendelkeznek, amiket elad a kommunistáknak.


Légyszíves írjátok le, hogy ti mit tennétek, én már kezdek félni, olyan mintha befolyásolni akarna a viselkedésével, és el akarna távolítani.


Kérlek segítsetek!



2017. márc. 9. 21:29
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként pont a múlt héten élezte a szablyáját (megengedtem neki hogy legyen), és akkor akart meggyilkolni, szerencsére pofán rúgtam, és elkoboztam a fegyvert.
2017. márc. 9. 21:41
 2/30 anonim ***** válasza:
Ültesd el és kifog nőni.
2017. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
A CIcAé lesz ez a csibe!
2017. márc. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Le kéne állnod az LSD-vel, de komolyan.
2017. márc. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ja, köszi, az LSD-től undorodom. Csak Xedomirofint szedek.
2017. márc. 10. 09:56
 6/30 anonim ***** válasza:
Üljetek le beszélgetni.
2017. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Á! Az a tyúk egy pszichopata! Nem lehet vele kommunikálni, mert vagy megtámad, vagy elrejtőzik. Ma "csak" az történt, hogy elvágta a pulyka nyakát, elvonszolta, és kémiai reakciókban tesztelte a vérét és a pajzsmirigyeit.
2017. márc. 10. 19:31
 8/30 anonim ***** válasza:
7.: Elvágta a pulyka K gébéjét?
2017. márc. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Mindig ez a pszichopata csirkés sztori.:


"Odagyűl az utcagyermek:

Ágnes asszony, Moszad kelmed?

„Csitt te, csitt te! csibém vére

Keveré el a gyolcs leplet.”

...

...

S Ágnes asszony a patakban

Régi rongyát Moszad, Moszad -

Fehér leple foszlányait

A szilaj hab elkapdossa." - [link]


1853-ban, amikor A.J. ezt írta még az osztrák szakszolgálatok kapirgáltak...

2017. márc. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:

Sürgősen értesítsd a nemzetbiztonsági szerveket! Ezzel nem lehet viccelni, szegény nagybátyám is hasonló cipőben járt, (sajnos már nem jár)a gyöngytyúkja eladta a végtagjait a Kínában tanyázó triádnak :( Csóresz Cecil bá...

(A tyúkod nem gyöngytyúk véletlenül? A miénk pár hónapja gyanús körülmények között eltűnt;csak hamut meg kémcsöveket találtunk az ólban, amikben behatárolhatatlan színű és állagú dolog volt) a tyúknak meg se híre se hamva (illetve talán pont az) volt

2017. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!