Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A tyúkom meg akar ölni! Egy...

Ay carramba! kérdése:

A tyúkom meg akar ölni! Egy nagyszabású összeesküvés áldozata vagyok?

Figyelt kérdés

Nap mint nap kijárok a tyúkudvarba, és az egyik pöfés ( [link] tyúkom folyton fölényeskedve, duzzadt, narancssárga szemekkel követ engem. Amikor a kedvenc pipimhez leguggolok, mindig erőszakos hanggal tolakszik hozzám dús arctollazatát lüktetve, és erélyesen vizsgálgat engem. Egyik nap rajtakaptam, hogy egy külön, addig általam nem ismert üregben titokban Észak-Koreai atomkutató tudósokkal egyeztetett. Ezzel szemben az sem ritka, hogy néha rituálisan feláldozik néhány tojást, egy kevés kábítószerrel körítve.


Az okát nem tudom, de 3 éve amikor született, leesett egy vakítóan sárga színű kődarab az égből, és eltalálta a ládát, amiben laktak a csibék, azóta ilyen. Egyedül ő maradt életben közülük, és érdekes módon sohasem eszik, iszik, de mindig, minden nap türkizkék repedésekkel borított tojást tojik, amiket én nagyon ritkán látok, és mindig eltűnnek. Arra sandítok, hogy Kim Jong Un legnagyobb külföldi beszállítóját tartom az udvarban, és a tojásai különleges képességgel rendelkeznek, amiket elad a kommunistáknak.


Légyszíves írjátok le, hogy ti mit tennétek, én már kezdek félni, olyan mintha befolyásolni akarna a viselkedésével, és el akarna távolítani.


Kérlek segítsetek!



2017. márc. 9. 21:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
2017. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

#11 TUDOM! Értesítettem már a rendőröket és a katonákat, de kinevettek és küldtek egy 3-as osztályú Columbia bicskát a következő felirattal: "Nem baj barátom, ha te vagy mi nem is, de ez biztosan ki fogja engesztelni!"


Egyébként nem, nem gyöngytyúk, azokat nem tartok, mert azoknak meg a szemére van szüksége, és Ne!!uhfgz, ne sehgíts éeég!!5 Ittf vean atyúlkomm!!Nree! Setígsevtekk! LKÉSeree vsaan!32 Klee AKazrsúlni aaaaaa!!!!!!!!

2017. márc. 11. 12:47
 13/30 A kérdező kommentje:
Hjaj, elnézést, de berontott hozzám az az ördögi tyúk és visszaszerezte a szablyáját, amivel le akart szúrni. Huh!
2017. márc. 11. 12:52
 14/30 anonim ***** válasza:

Egyszer a mi kerítésünkön is átdobtak egy mini kendermagos tyúkot, félig vad volt. Egy ideig örültünk neki, de kiderült tetűvel fertőzött a lába és lefertőzte a mi tyúkjainkat is. Aztán urotropinnal kenegethettük a lábaikat sokáig...


Azóta a szabotőr csirkék repülnek vissza a kerítés felett!

2017. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

AKKOR TE MELLETTÜNK LAKSZ?! Ezt az én tyúkom csinálja a szétmutálított társaival!


Te jó ég. Vége a világnak.

2017. márc. 11. 16:51
 16/30 anonim válasza:
Álljunk meg egy szóra! A tyúkod beszél koreaiul?
2017. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Ó, hogyne! De még oroszul, szuahéiul és kínaiul is tökéletesen beszél. Én magam vettem fel egyszer kazettára, aztán tanulmányoztam őket.
2017. márc. 12. 08:58
 18/30 anonim ***** válasza:
Teljes 24 órás megfigyelés.Ez a tyúk nem normális.
2017. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Igazad van engedélyt kérek gépfegyvertartásra, és szétlövöm. Nincs mit tenni. Terrorban élek.


I WILL KILL YOU! YOU FUCKING TERRORIST HEN!

2017. márc. 13. 13:46
 20/30 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként tegnap egy kicsit lerészegedett, mert örült Észak Korea sikeres atomkísérletének.
2017. márc. 13. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!