Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A tyúkom meg akar ölni! Egy...

Ay carramba! kérdése:

A tyúkom meg akar ölni! Egy nagyszabású összeesküvés áldozata vagyok?

Figyelt kérdés

Nap mint nap kijárok a tyúkudvarba, és az egyik pöfés ( [link] tyúkom folyton fölényeskedve, duzzadt, narancssárga szemekkel követ engem. Amikor a kedvenc pipimhez leguggolok, mindig erőszakos hanggal tolakszik hozzám dús arctollazatát lüktetve, és erélyesen vizsgálgat engem. Egyik nap rajtakaptam, hogy egy külön, addig általam nem ismert üregben titokban Észak-Koreai atomkutató tudósokkal egyeztetett. Ezzel szemben az sem ritka, hogy néha rituálisan feláldozik néhány tojást, egy kevés kábítószerrel körítve.


Az okát nem tudom, de 3 éve amikor született, leesett egy vakítóan sárga színű kődarab az égből, és eltalálta a ládát, amiben laktak a csibék, azóta ilyen. Egyedül ő maradt életben közülük, és érdekes módon sohasem eszik, iszik, de mindig, minden nap türkizkék repedésekkel borított tojást tojik, amiket én nagyon ritkán látok, és mindig eltűnnek. Arra sandítok, hogy Kim Jong Un legnagyobb külföldi beszállítóját tartom az udvarban, és a tojásai különleges képességgel rendelkeznek, amiket elad a kommunistáknak.


Légyszíves írjátok le, hogy ti mit tennétek, én már kezdek félni, olyan mintha befolyásolni akarna a viselkedésével, és el akarna távolítani.


Kérlek segítsetek!



2017. márc. 9. 21:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A tyúkod tud szjeltdiahuhiul?Van egy tyúk amelyik néha átjön hozzám és elviszi az atomhulladékomat és az erjesztett atombombáimat és neonkéken világító kéncsöveket hagy hátra egyik nap megkérdeztem tőle szjeltdiahuhiul,hogy mit csinál.Azt mondta,hogy a kedves vezetőt szolgálja aztán elmondott észak koreaiul egy imát aztán majdnem megölte a medvémet amelyiket nukleáris atomhulladékkal etetek ma reggel akartam rántottát csinálni amikor észrevettem,hogy türkizkék repedéses tojások voltak a hűtőben.Ma neonkéket szartam
2017. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Na elvágta már a torkod, vagy megmutattad neki, hogy ki az úr a háznál?
2017. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

#Te jó ég, hát tőled lopja azokat! Nem is értem, hogy miből van elég alapanyaga hozzájuk! Azonnal lődd le ha látod!

#22 Mint hallhatod, sajnos nem.


Van egy rossz hírem. Rám lőtt egy mérgező nyilat, és az orvos azt mondta, hogy 2 napon belül meg fogok halni.


NE!

2017. márc. 13. 22:27
 24/30 anonim válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, ha Takeo Ischi-t bíznád meg arra, hogy végezzen vele a ninja tyúkjával vagy legalább "meggyógyítsa" és áttérítse a jók oldalára. ( https://www.youtube.com/watch?v=miomuSGoPzI)
2017. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom lelőni mert ellopta a 1523 fokos pálinkába áztatott nyilaimat!!!
2017. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Egyik nap elmentem orvoshoz és a tyúk is ott volt és az orvossal beszélgetett.Hallgatóztam és azt hallottam,hogy azt mondta az orvosnak ha nem mondja neked azt,hogy 2 nap múlva meg fogsz halni akkor a fél családját rituálisan és a másik felét pedig egy bikaherékkel,medvetalpakkal,lámaszőrrel,nukleáris yeti tetemekkel és sósavban teli kádban foglya feloldani őket!Nyugodj meg,nem fogsz meghalni!!!!
2017. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
jESSZUSOM ÉLSZ MÉG???????? MIT TETT VELED?????
2017. ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Azt hiszem, hogy már nem él... :(
2017. ápr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Múltkor írta az anyukája, hogy meghalt. Én voltam is a temetésén. Vittem virágot, meg tojást.
2017. ápr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Valóban. Testét aranykoporsóba fektettük, majd örök nyugalomba merült. Jászszentlászlón volt a temetés, az ő kérésére.
2017. ápr. 14. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!