Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy teljesen feleslegesek a WC-k?

Figyelt kérdés

Miért jobb elhelyezni azt a nagy otromba valamit a fürdőszobában, esetleg külön helyiséget kialakítani neki, amikor egy sima, szagmentesen zárható edénybe is végezhetnénk a dolgunkat, amit aztán kiürítenénk egy apró csatornanyílásba? Nem lenne családi sorban állás a budi előtt, mert minden szobában lenne egy saját edény. Ráadásul nem kéne vizet pazarolni a lehúzásra, az elvezető csatorna elviszi a mellékterméket.

Mit gondoltok?



2018. aug. 22. 15:17
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
95%
Azt gondolom, hogy már nagyon várom a szeptembert, mikor végre mentek vissz az iskolába, és egy időre eltűnnek ezek az idióta kérdések.
2018. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:

Én újonnan egy ásványvizes flakonba csinálom a könnyebbik dolgom, ha foglalt a helyiség, és szerintem egész jól működik. Innen jött az ötlet.

Igen, tudom, régen voltak éjjeliedények, aztán röpült a tartalmuk az utcára, de az általam írt megoldás nem ilyen szélsőséges. Lenne egy kis csatornanyílás mondjuk a csap alatt.

2018. aug. 22. 15:39
 13/56 A kérdező kommentje:
A gödör nem jó, mert szégyellős vagyok, a szomszéd meg rálát a kertre.
2018. aug. 22. 15:39
 14/56 anonim ***** válasza:
77%
és természetesen az edények szinten- és tisztántartása asszonymunka XD
2018. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
Slaggal meg domestossal a kertben könnyen ki lehet mosni
2018. aug. 22. 15:46
 16/56 anonim ***** válasza:
100%

Üm, aztán pedig beleivódik jobb esetben a földre, rosszabb esetbe a kisgyerek kapja el, aki kiment játszani.

Ne hozzuk vissza a középkort.

2018. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim válasza:
100%
Ha mindenképp a szobádban szeretnéd érezni a szagot és a dolgot után csap alatt kavargatni a sz@rt akkor hajrá :D
2018. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%

Én még megértem azt a kort, amikor kisgyerekként öreganyám ágya alatt ott figyelt a bili. Tudod, az a zománcozott. Merthogy akkor még csak kinti vécé volt, éjjel ha pipilni kellett, még én is a zománcos bilibe pisiltem kisgyerekként. De még szarni is? Ne már! :D

Ezt az apró csatornás dolgot mégis hogy gondoltad? Nehogy azt hidd, hogy feltaláltad a spanyolviaszt.

Ennek a kérdésnek a Humor kategóriában lenne a helye. De még ott is szó szerint szar. :D Mármint a kérdésed.

2018. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%
Én csak simán megemelem a szoknyát és hugyozok-szarok ahol elkap a dolog.
2018. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
100%
Szóval elmondásod szerint elég lenne egy csatornanyílás. Beletuszkolod a kakidat valahogy és aztán? Ott fog a cső alján állni? Mi vinné el, ha nem a víz? Vagy csak rápisilsz és elfeded a csőben lévő kakit a pisiddel? A következő adag meg majd szép nagyot loccsan?
2018. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!