Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy teljesen feleslegesek a WC-k?

Figyelt kérdés

Miért jobb elhelyezni azt a nagy otromba valamit a fürdőszobában, esetleg külön helyiséget kialakítani neki, amikor egy sima, szagmentesen zárható edénybe is végezhetnénk a dolgunkat, amit aztán kiürítenénk egy apró csatornanyílásba? Nem lenne családi sorban állás a budi előtt, mert minden szobában lenne egy saját edény. Ráadásul nem kéne vizet pazarolni a lehúzásra, az elvezető csatorna elviszi a mellékterméket.

Mit gondoltok?



2018. aug. 22. 15:17
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Így van, kövessük India példáját, ahol szarósarkok vannak az utcákon, ott legiggolhat bárki, aztán a turisták hagy bámulják a szép utcaképet.
2018. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:

Gyerekek, ez a kérdés meg a válaszok (ütődött harmincnyolcaska kivételével!) szerintem simán benne van a top 5 ben. 😀

Bocs az offért!

2018. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Az eldugult kaksi-elvezető csatornák problémáját élesztővel simán meg lehet oldani :) bedobsz egy kilónyit, megdagad tőle a szar, és kijön :DDD
2018. szept. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
visitva rohogtem a valaszokon a gep elott. ugye ez a kerdes csak humor volt?
2019. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
32 es es 35 vitte a palmat nalam. ki kellett mennem, mert nalunk meg az emlitett otlet nincs bevezetve. ez hihetetlen hogy valakinek az agyaban ilyen megfogant. el kene menni a kerdezonek Hofi utodjanak.
2019. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

Nagyon röhögök a válaszokon :DDDDDDDDDDD még sok ilyet!

Elképzeltem ahogy a csávóka kidugja a valagát az erkélyről, és már hullik is a kaksi :D Bombz awaaaay! :DDDDD

2019. szept. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!