Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy teljesen feleslegesek a WC-k?

Figyelt kérdés

Miért jobb elhelyezni azt a nagy otromba valamit a fürdőszobában, esetleg külön helyiséget kialakítani neki, amikor egy sima, szagmentesen zárható edénybe is végezhetnénk a dolgunkat, amit aztán kiürítenénk egy apró csatornanyílásba? Nem lenne családi sorban állás a budi előtt, mert minden szobában lenne egy saját edény. Ráadásul nem kéne vizet pazarolni a lehúzásra, az elvezető csatorna elviszi a mellékterméket.

Mit gondoltok?



2018. aug. 22. 15:17
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim válasza:
100%
Lesz egy szaros edényed, amit minden alkalommal takarítanod kell. Lenne gusztusod a kaki sikálására minden alkalom után? Hát persze hogy nem! Kitalálták már a tutit, ne fáraszd magad...
2018. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

#7.

"Mi van ha vendégek jönnek?"


Mi lenne? Hozzák a saját edényüket, mint minden normális ember. Mi adjunk tán nekik kölcsön? XD

2018. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
94%
Az ám :D lehetne ilyen kula-szertartás vacsora után, a japán tea-szertartás mintájára. Mindenki leül a saját kis edénykéjére, középre kirakunk pár tekercs vécépapírt, és miközben ürítkezünk, megvitatnánk a világ ügyes-bajos dolgait is. Kellemeset a hasznossal! :DDDDDD
2018. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%
Már írtam, én vagyok a zománcos bilis. Hát ennyit már rég röhögtem a válaszokon.:) Nemcsak a kérdező,én is pontoztam szorgalmasan. Eskü, megér egy misét. Nemcsak a kérdés, hanem a válaszok is.:D Sok hüle egy helyen.:DD
2018. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb kérdés a mai napon!
2018. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
Uh, hát na, tényleg elég fura gondolat volt, jogosak a komolytalan válaszok, én is jót nevettem :D Részemről ment a zöld kéz :D
2018. aug. 22. 17:30
 27/56 anonim ***** válasza:
100%

Kitaláltam jobbat, mindenkinek egy kis zacskóba kéne szarnia, amit aztán az erre kijelölt kukákban összegyűjtenénk, mint a kutyasétáltató parkokban :D Sőt, olyasmik lehetnének a wc-k, mint ma, csak ahelyett, hogy a csatornába menne a végtermék, a kis wc-ülőke alá hekyezett zacsiba menne, onnan meg a kukába :D Meg ugyanoda kéne dobálni a seggtörléshez használt papírt, popsitörlőt, stb.

A kakitartó kukákban pedig valami szagmegkötő anyag lenne, pl. aktív-szén :o

Nem is hangzik olyan hülyén xd

2018. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg nem. Csak szűkség lenne egy környezetbarát és olcsón előállítható anyagra, ami nem ázik át.
2018. aug. 22. 17:47
 29/56 anonim ***** válasza:
100%

figyu! mire van a központi porszívó? :)

kicsit odatekered neki a kakaót, aztán add kifele..

mindjárt kipróbálhatnák a csajok is az állva pisst..

férfiaknál meg -mivel néha betépné a végét- megszűnnének a farokméret gondok..

2018. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
100%

Részemről kényelmesebb egy WC-n trónolni fél órát újságot, újabban telefont olvasgatva, mint kuporogni a szoba közepén egy tányér felett.


Na meg nem egyszerűbb egy relatív diszkrét, zárható helyiségben, nyugalomban, kényelmesen kitolni a kábelt, aztán menni dolgunkra, mint szaros edényeket csapatni slaggal az udvaron? :D

2018. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!