Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kikerültem az iskolából, de...

Kikerültem az iskolából, de félek az előttem álló új élettől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Új életet kezdtem az iskola után de bánom mert:

Furcsán viselkednek az emberek körülöttem. A Buszmegállóban valaki szivárványos sütit evett és hozzám dobta. Nem esett jól mert pont a hajamat találta el. Hiányoznak a tanárok,valamelyik nap megkeresem őket Ultragramm-on. De nagyon drága gép az Ultragramm és nincs annyi csengőpengőm. Hiányzik a volt osztálytársam is mindig kölcsönadta az omnitrixet játszani. Nehéz évek ezek amiben most vagyok így az iskola után. A mostani emberek meg már irtam nem túl barátságosak. Olyan mars kinézetűek. Szeretnék majd olyan munkahelyet ahol Naruto-t kell helyettesíteni.



2019. júl. 3. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hű de unatkozhatsz...
2019. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú a nyári szünet, mi? Bakker, miért nem a strandon vagy kisgyerek, vagy miért nem bringázol egyet? Miért azt a nyomorult gépet ütöd??? Nincs életed? Húzzál már el kirándulni, rohangálni, várost nézni, haverkodni, de ne a gép előtt üljél mááááááár!
2019. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2:

mert az anyukája nem engedi ki biciklizni

gondolom megbukott és jövőre megint 4.-es lesz, nyáron nem tanul semmit

2019. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem evett senki szivárványos sütit csak sok volt az LSD. Legközelebb várd meg amíg elmúlik a hatása és utána írj csak ide.
2019. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, megvolt a mai napi poénnak szánt baromság is.
2019. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Miért bántjátok szegényt?
2019. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Uccsó: Tudod, amikor vége a sulinak, akkor elözönlik az oldalt az ilyen emberkék, akik azt hiszik, hogy hű de vicces ehhez hasonló marhaságokat kiírni. Nem bántjuk, csak megpróbáljuk tudtára adni, hogy ez kicsit sem vicces. (A sors iróniája mondjuk az, hogy amikor suli van, akkor is nagyon sok hülyeség érkezik a humor kategóriába). De nyári szünet idején különösen. Ennyi.
2019. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Énszerintem vicces -meg aranyos ez a kérdés. Nekem tetszik. De a választ azt sajnos nem tudom, Kérdező. :S Az Omnitrixes része tetszik a legjobban:D:D:)
2019. júl. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!