Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Általában az embernél mitől...

Általában az embernél mitől nem megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Például én nem tudok lányokkal ismerkedni. Nem merek odamenni hozzájuk az utcán vagy a buszon és beszélgetni sem szoktam velük. Nem tudom ennek a tudatalatti okát. Sokszor vagyok egyedül, amiből kezd elegem lenni, mert legszívesebben lányok társaságában lennék és nem tudom, hogy hol keresem azt. Normális válaszokat kérek, ha lehet.
2010. júl. 12. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

még nem nőttél fel, kb 17-18 lehetsz...


majd dolgozol lányokkal pl. irodában, stb. ahol muszáj kommunikálnod velük, rájössz hogy milyen egyszerű ez.

2010. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem 17-18 vagyok, hanem 21.
2010. júl. 12. 11:57
 3/12 anonim ***** válasza:

én is igy voltam.

csakhogy egyszer eltévedtem.és muszáj volt olyan emberekkel beszédbe elegyedni,akikkek valószínűleg nem beszéltem volna soha,mert nagyon gátlásos voltam.

vegyél erőt magadon,és meglátod milyen egyszerű ismerkedni!

2010. júl. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ürüggyel menj oda hozzájuk. Csinálj rá okot.

Sokkal jobbak lesznek az esélyeid mintha egyből letámadod: "szia, szeretnék megismerkedni veled."

2010. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Először köszönöm az eddigi válaszokat. Ha van további tippetek, akkor kérlek, hogy osszátok meg velem.
2010. júl. 16. 22:22
 6/12 anonim válasza:

Ne aggódj, ezzel vannak így páran... Az önbizalomhiány az oka.

Próbáltad már a chat.hu-t?

Beszélgess ott minél több lánnyal. Légy nyitott, kedves, barátságos, őszinte. Illetve add magadat. De ne azzal kezd, hogy párt keresel...

Meglátod, milyen hamar belejössz. S előbb vagy utóbb találkozóra is sor fog kerülni, ha szimpatikusak vagytok egymásnak.


Sok sikert!

2010. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtam menj oda lányokhoz, hiszen ha rosszul is sülne el a dolog többet (nagy valószínűséggel) úgysem találkozol
2010. júl. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem is tudom. A netes ismerkedés szerintem neccesebb, mert nem tudom, hogy mire mit reagál a lány.
2010. júl. 17. 09:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Járj koncertre, ott elég lány lesz körülötted. Sokan mások is azért járnak, mert párt keresnek. A zene megkönnyíti a barátkozást. Pár fiút próbálj összeszedni, azokkal könnyebb elindulni a buliba. Egymásnak is adhattok tanácsokat menet közben.

Amúgy érdemes valamit sportolni, mert ott is kialakul egy csapat, közösségben minden könnyebben megy.

:D

2010. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sportolok. Van ott haveri köröm, de mind ugyanolyan szerencsétlenek vagyunk a lányoknál.

A koncerten pedig több fiú szokott lenni, mint lány. Az a kevés lány is csak a fiújával szokott menni.

Mindkét tanács egyszerűen egyenlő a zsákutcával.

2010. júl. 17. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!