Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem megy nekem az...

Miért nem megy nekem az ismerkedés? :S

Figyelt kérdés

Csak neten szoktam:)de nem párt akarok keresni:D csak úgy ismerkedni..Mostanában nagyon nem megy:S mintha olyan csúnya lennék XD hát kitudja.XD Tavaly jobban ment..De idén:S olyan nehézkesen akar összejönni :S még ha egy összejön az is csoda de végül csak egy idiótát ismerek meg akit más is lekoptatna nem csak én..


15/L


2011. jan. 20. 23:10
 1/7 anonim válasza:

Igazából mire vágysz?

Budapesti vagy?

A netes ismerkedés am nem egy igazán müködő dolog, kicsi az esély egy normális pasi kifogására.


15/F

2011. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát legalább egy értelmes,vicces fiúra:)
2011. jan. 20. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Rossz emberekbe botlasz, kitartás kell ehhez.

Én neten megismerkedtem 3 lánnyal is az utóbbi időben, 2 vel nagyon jól összebarátkoztam, az egyiknek a legjobb fiú barátja lettem, egy pedig lenne a barátnőm, de messze lakunk.

Ezt a 3 lányt 100 lányból szűrtem ki, a többi bunkó és sekélyes volt, észre kell venni az értékes embereket a sok hülye között.

20f

2011. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ok, az meg van ;)

Akk ha ez vigasztal, ha véletlen velem próbálkoznál akk szerencséd lenni, csak én meg nem vagyok onlone randis oldalakon.

A másik probléma meg az, hogy ha jól nézel ki akk úgyis csak az lenne, h beléd zúgnék azt csak próbálkoznék nálad. Szal ha nem akarsz többet mint barátság, akk ne neten ismerkedj, mert azt hiszik h dugni akarsz velük, és ha csak nem igaz akk jól átb@szod őket és akk te leszel az újabb szűz k*rva...

2011. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jogos =/
2011. jan. 20. 23:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a te korodbeli fiúk többsége meg akarja csak fektetni a lányokat és csak a szexről tud beszélni (a másik részük meg drogozik).

Esetleg elmehetnél valami szakkörre, vagy táncórára, nyelvórára, ami érdekel, és ott hasonló érdeklődésűekkel találkozhatsz. Ott legalább nincs zsákbamacska, tudod, hogy kivel beszélgetsz.

2011. jan. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

23:17 igazad van, kocsmában, diszkóban sokkal "normálisabb" "pasik" vannak.

neten szerintem valószínűbb, hogy kapcsolatok alakulnak ki, mert nem annyira számít a külső. ha párkapcsolatról van szó, 3-4 éves kapcsolatok (sajnos) már hosszúnak számítanak


kérdezőnek: nyugodtan próbálkozz neten is, találsz köztük olyanokat akik hasonlóan érezhetnek. Bunkók meg az utcán is vannak.


23:28 nem akarlak elkeseríteni, de 100ból 3 "túl jó arány" habár akkor megeshet, ha messze laknak, csak azokból úgysem lesz semmi az msnbarátságon kívül. kevesen hajlanak közös programokra (a sörözésen és dugáson kívül).


23:29 ha valaki azt hiszi hogy csak azért ismerkedik vele valaki mert dugni akar, az őt minősíti.


02:19 - ez szerintem használható tipp.


kérdezőnek: felajánlhatom, hogy beszélgetek veled, de ismerkedni valószínűleg nem fogunk, ahhoz magasak az elvárásaim (nem külsőre gondolok)

2011. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!