Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A többi melegnek is nehéz az...

A többi melegnek is nehéz az ismerkedés?

Figyelt kérdés

teljesen kétségbe vagyok esve... Szexpartnert találni nem olyan nehéz, de társat baromira. A társkeresőkön mindeki buta, vagy mélydepressziós és /vagy frusztrált.

Hol vannak az intelligens, normális melegek?


2010. szept. 29. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy mindenki fusztrált, buta társkeresőn?Esetleg próbálkoztál már ott más melegekkel??

Vagy, mondjuk ha szeretői kapcsolatba vagytok egymással akkor az egy idő után átalakulhat egy normális kapcsolattá..Előbb vagy utóbb úgy is megszeretitek egymást.Vagy az lesz, hogy a másik többet érez..és nem bírjátok egymás nélkül.

Egyébként gy is megtalálod a párod idővel.

2010. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

18 éves lány vagyok és a legjobb barátom meleg. Ő tárkereső oldalon találta meg élete szerelmét akivel együtt vannak 3 éve. Eleinte neki is nehéz volt és ő is mindig mondta h a legtöbben titkolják és nem merik felvállalni a dolgot, neki meg így nem menne. Aztán úgy döntötött h nyitottabb lesz és elkezdett segíteni az ilyen fiúknak. A mostani párját ő bezsélte rá h elmerje mondani a szüleinek és az ismerőseinek. Azóta a fiú boldog mert önmaga lehet és ezzel megtalálta élete szerelmét is :)

Bocsi, hogy kicsit eltértem a kérdésedtől.

Jaah és anno valami kávéházba járt a barátom ismerkedni ahova elég sok meleg járt. De ott csak alkalmi partnereket talált.

2010. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek a kérdezővel. A chaten szinte mindenki szexpartnert keres, a társkereső oldalakon is sok a kamus. Nagyon nehéz értelmes, normális srácot találni, aki még egy kicsit be is jönne nekem. Élőben meg esetleg meleg szórakozóhelyeken lehet, de vidéken ez a lehetőség sincs meg.
2010. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Én nem vagyok meleg, de mivel tudom, hogy a homoszexualitás honnan ered és mennyire nem tehet róla az, aki benne van, így én világ életemben nem éreztem semmi negatívat irántuk. (Feltéve, hogy nem hivalkodik)

Azért nehéz, mert ez egy tabu téma. Sokan nem mernek nyíltan megnyilatkozni ezügyben. Ami tulajdonképpen nem is baj, mert megbotránkoztathat sokakat. De emiatt a félig rejtőzködő életvitel miatt, tele bizonytalansággal, hogy "mi lesz ha kiderül", stb baromi nehéz ismerkedni.

Egyszer olvastam, hogy valaki szervez melegeknek kirándulást, ismerkedési estéket stb, de több részlettel nem tudok szolgálni.

Én személy szerint sajnálom az olyan srácokat, akik: magukon viselnek egy stigmát, amit nem kértek és nem tudnak rajta változtatni. A neveltetés miatt állandóan a saját erkölcseikbe ütköznek. Ráadásul sajnos joggal tartanak az emberek megvetésétől.

Csomó para, csomó gátlás, csomó bizonytalanság.

Ezért nehéz, de úgy gondolom, hogy optimizmussal ezt is be lehet vonzani az életedbe.

2010. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!