Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek együtt vannak?

Timikeeeee kérdése:

Szerintetek együtt vannak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályból aki nekem nagyon tetszik de, nem tudom el dönteni hogy most megint össze jött az exevel. Viszont az exe mindig ott van a barátaival is de a fiú titkolja de a barátai meg jelöli hogy ő is velük van. Ezért szóltam egy barátnőmnek hogy írjon rá mert ő is abba a suliba jár ahova ez a lány és figyeljetek ez miii?

Szia :) ne haragudj de mindenhol feeltűnsz ahol Bálint is :) most akkor együtt vagytok vagy csak barátok..? Ha együtt akkor minek a titkolózás.

Erre a lány :Szia! Nincsen semmilyen titkolozas


Szerintetek?



2019. aug. 3. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha nem is együtt de hogy kavarnak az tuti. Találsz jobbat
2019. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
könnyű azt mondani!!:)
2019. aug. 3. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:

50%

mert pl nem titkolóznak, nincs is mit, nincs is semmi.

Vagy pedig nyíltan vannak együtt.

Tehát ennyiből én pl nem tudnám leszűrni, de egyébként szerintem hagyjátok békén őket, a pasi majd nyit feléd, ha bejössz neki. De ha jól elvannak, és "észrevett" pl, "tud a létezésedről", és nem nyit feléd, akkor semmi. Meg pl tényleg ne is nagyon vájkáljatok mások életében; mert megsértődhetnek rajta, meg pl amint látod, nem is kötelesek válaszolni. :) Úgyhogy amúgy meg hagyjad szerintem. :) Amúgy lehet, hogy még ők se tudják most még jelenleg, hogy hányadán állnak, azért nem adott egyenes választ. Vagy pl féltékeny lenne, ha az a barátnőd, aki ráírt, meg próbálná fölszedni azt a csávót. :)

2019. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez a kérdés hogy ti hogy értelmeznétek a választ
2019. aug. 3. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!