Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fél éve szerelmetes vagyok,...

Fél éve szerelmetes vagyok, és eddig azt hittem, hogy viszonzatlan viszont mégsenem.200km-re lakik,2szer voltunk együtt koncerten és egyszer a fél napot együtt töltöttük. Ha írok neki egy levelet, nagyon fura lenne?

Figyelt kérdés
Megyek le hozzá, és a levelet megírtam már és ha sikerül elmondanom személyesen, nem tervezem odaadni viszont nem hinném hogy el tudom majd mondani neki ezeket, mégis személyesebb mint egy Facebook üzenet. Hogy fogadnátok ezt? Arra is gondoltam hogy ígyisúgyis odaadom neki, mert lehet hogy aranyosnak találni de lehet hogy nyomoréknak gondolna

2017. okt. 18. 17:16
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon aranyos, nekem biztos tetszene, ha valaki nekem írna levelet. :)
2017. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Aranyos
2017. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!