Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meddig bírnál magadal együtt...

Meddig bírnál magadal együtt élni?

Figyelt kérdés

Milyen lenne a kapcsolatotok, hogy képzelnéd el, ha egy hónapig magaddal kellene élned? Ellenétek egymással, vagy tele lenne konfliktussal?

Önismereti tréningnek tökéletes lenne, így látnád, saját bőrödön tapasztalhatnád a hibáidat, talán könnyebb lenne változtatni is rajta.

Én szívesen kipróbálnám, sokat segítene javítani a rossz természetemen, de ahogy ismerem magam, 1-2 nap után kitépnénk egymás haját.


2015. jan. 14. 10:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha néha előfordul, hogy kiakasztok valakit, s szóvá teszi, ezt szoktam válaszolni: Akkor mit szóljak én? Én mindig velem vagyok.
2015. jan. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Magammal együtt élni? hát érdekes egy gondolat. Jól meglennék magammal, mert mindketten ugyanazt akarnánk: csendet és nyugalmat. Egyik az egyik sarokba, másik a másikba, és béke van.
2015. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Elárulok egy titkot, mindig magaddal élsz :)
2015. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Egy kicsit beteg vagy, nem gondolod?

Ha egyedül laksz, akkor is magaddal laksz :D

De elég abszurd a kérdésed. Jól vagy? Vagyis...jól elvagy magadban/magaddal, amikor ilyenekre gondolsz?

2015. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
3-asnál a pont:) Viszont ont nemrég mondtam a férjemnek, hogy örülök neki, hogy nem olyan, mint én, mert nem szeretnék hasonló, bohém típusúval együtt élni, és csodálatomat fejeztem ki, hogy neki megy:D
2015. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

2-3-4. Hát nem az erősségetek a szövegértés.

Arra kíváncsi a kérdező, hogy milyennek ismered önmagad. Ha te nem te lennél, hanem valaki más, mennyire tudnád elviselni azt a személyt, aki vagy.

2015. jan. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Érdekes gondolat, én kipróbálnám, hogy még egy én lakna velem.
2015. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én nő létemre iszonyú lusta vagyok, nyílván én ezt így máshogy látom, de egy ugyan ilyen emberrel nem tudnék együtt élni.
2015. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
2-es, köszönöm, a többieknek azért remélem, hogy az életben kicsit nagyobb a fantáziája.
2015. jan. 14. 10:19
 10/19 anonim ***** válasza:
9 Kérdező! Miért kell rögtön sértegetni? Nem hiszem, hogy a fantáziámmal van a gond. Nyilván el tudom képzelni, hogy magammal élek és ketten vagyunk, nem akkora ötlet. Inkább neked kellene kicsit elvonatkoztatni, ugyanis valóban az egész életedet így éled le, saját magadat mindig el kell viselned. Nem lenne nagy különbség ha ketten lennétek, ugyanaz lenne a véleményetek és ha egész nap a kanapén sorozatokat néznél, akkor a másik éned is azt csinálná, nem szólna bele, ilyen értelemben unalmas kapcsolat lenne.
2015. jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!