Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem szeretek már a...

Szuszi95 kérdése:

Miért nem szeretek már a természetben lenni?

Figyelt kérdés
Régen mikor kicsi voltam úgy kellett már rám szólni hogy jöjjek már be a kertből (mamámék családi házában)mert lefekvés meg ilyenek. Mindenhova felmásztam, estem-keltem, most 23 évesen meg annyira félek a bogaraktól meg mindentől. Az utóbbi pár évben nagyon zavaróvá vált ez az egész, de nem értem hogyx miért van ez.

2019. aug. 15. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég gyakori probléma. Mint amikoregy pánikbeteg visszagondol, hogy annak előtte állandóan társaságban, tömegben volt, aztán már nem mer kimenni az utcára. Sok-sok hasonló van. Sosem tudni, a sors mit akar.
2019. aug. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a gondolataidat! A természet rossz helyen van a fejedben, nem egy mindenek felett álló magasztos fogalmat takar hanem valamit ami kellemetlen koszos veszélyes és ártalmas. Másképp kell gondolnod rá. Ehhez meg kell ismerned és sok alázatot kell magadra erőltetni, hogy felismerd hogy milyen szép összetett és mindenekfelett álló rendszer aminek te is a része vagy.
2019. aug. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!