Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet az hogy a többség...

Hogyan lehet az hogy a többség boldog, míg én sosem?

Figyelt kérdés
Világ életemben csak egy két lábon járó szerencsétlenség voltam. Csak egy pár ember olyan szerencsétlen, mint én, a többség az sikeres az életben. Nekem sose voltak igazi barátnőim sem, és párkapcsolatban sem szerettek sosem, csak kihasználtak. Mindig az az ember voltam, akiről mások azt gondolják hogy a kutyának se kell, és ez sajnos így is van. Velem sose tervezett komolyan senki, mindenki csak hitegetni tudott, átverni, lelkileg bántani. Legutóbb is dobtak 4 hónap után. Senkinek nem mondom ezeket, de titkon én is vágynék házasságra egyszer. Más velem egykorúnak ez már rég megadatott. Csinálhatok akármit a külsőmmel, belsőmmel, úgy se kellek senkinek 28 évesen.
2019. aug. 19. 10:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj nekem egy szadista neonáci volt a néhai apám.

Eléggé sz..r gyermekkor volt. Mégsem panaszkodok róla senkinek. Pedig elhiheted hogy amiket csinált még élek nem felejtem el.


Mégsem nevezném magamat boldogtalannak mert szimplán olyan dolgokat veszek számításba ami nem egy másik embertől függ. Talán próbáld ki ezt a logikát.


(A házasságok 60% meg vállassal végződik. Bár engem ez nem érint, és nem is fog soha.)

2019. aug. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Neked az agyad beteg nincs a külsőddel valószínűleg semmi baj. Az emberek java boldogtalan és sikertelen. Ha jobban akarod magad érezni nézzél Mónika show t a YouTube on. Azoknál mindenki sokkal különb. Amúgy meg "Amilyen belül olyan kívül". Ha ilyen elbszott kishitű vinnyogós nyúlbéla személyiséget adsz elő azzal sehol nem fognak komolyan venni a csajok. Kéne egy reális énkép. Ezt kéne kialakítanod először. Aztán ehhez lehet majd igazítani az elvárásokat.
2019. aug. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!