Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan élhetnék úgy tovább...

Hogyan élhetnék úgy tovább hogy az egész életem kudarcra van ítélve?

Figyelt kérdés
Lassan a 30-hoz közeledve egyre kevésbé reménykedem abban, hogy én valaha boldog leszek. Soha nem kellettem igazán egy férfinak se, mint más nők. Nekem mindig csak pár hónapos sz**rságok jutottak. Pedig én is vágytam volna már egy komoly kapcsolatra, aminek házasság lesz a vége, de erre semmi esély nincs, mert soha nem leszek senkinek se jó. Engem nem lehet szeretni az élet is ezt bizonyította nekem folyamatosan, csak nem tudom akkor minek élek. Utolsó kapcsolatomban is csak megalázni, megbántani, hazudni tudtak, meg persze otthagyni a francba. Ebből is azt gondolom, hogy én semmit nem érek, mert aki ér valamit azt szeretik. Viszont engem még sose szeretett senki.
2019. aug. 31. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Először is elő kell keríteni azt az embert, aki kudarcra ítélte az életedet, és át kell beszélni vele a dolgot.


Sztem reggelenként találkozol ezzel az emberrel. A tükörben.

2019. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Pont úgy bánik veled mindenki, ahogy saját magadhoz hozzá alsz. Ha semmibe veszed magad, téged is semmibe vesznek. Örülj, menj utazgass, esetleg barátnokkel, keress hobbit, ahol megtalalhatod önmagad.
2019. aug. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátnőim, mindenkinek pasija lett, és utána sz**rtak a fejemre.
2019. aug. 31. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Az élet értelme, kudarca, vagy sikere nem az, hogy találsz-e egy társat vagy nem.


Mit teszel azért, hogy ez a világ jobb legyen azáltal, hogy benne élsz?

Van hivatásod, amivel szolgálsz másokat?

Segítesz másokon bármi módon?

Csinálsz valami fontosat?

Csinálsz valami érdekeset?

Megkerested, hogy Te miben vagy tehetséges? Kibontakoztattad magadban a tehetségeidet? (Bármik is azok.)


Akkor leszel érdekes, értékes és fontos mások szemében, ha a magad szemében már az vagy. Mit akarhat tőled egy férfi (vagy nő), ha Te sem akarsz magadtól semmit?


Minden emberben van rejtett érték, tehetség, képesség, talentum, de a legtöbb ember nem tud róla, nem keresi és így nem is találja meg.


Tudok szellemi fogyatékosról akiről kiderült, hogy csodálatosan fest, tudok súlyos testi fogyatékosról aki csodálatos regényeket ír, tudok tanulatlan idős emberről aki 60 éves kora felett kezdett el leérettségizni és egyetemre járni.

2019. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor csinálj valamit amit önállóan is élvezel. Nem függhetsz mindig másoktól. Egy házasság sem váltaná meg az életed, nehogy azt hidd! Ezt már cssk te beszéled be magadnak, ebbe az ábránképbe kapaszkodsz. Egy házasság is bármikor véget érhet. Még Angelina Jolie és Brad Pitt is elváltak.Sőt, még magának Marilyn Monroe - nak sem úgy alakultak a házasságai ahogy kellett volna.Rengeteg nő él szar, elnyomó házasságban, amiből menekülni akar.


Veled az a baj hogy döntésképtelen és akarat gyenge vagy. Másoktól teszed függővé magad, pedig mindenkinek vannak magányos, nehéz időszakok az életében. Egy erős nő ezeket egyedül is átvészeli és megerősödve kerül ki belőlük.


Most azt fogod mondani hogy ez hülyeség és süket szöveg, neked csak egy klassz pasi kellene. Pedig nem. Ha holnap találnál egy álom pasit, ahogy mondani szokás, Brad Pitt külsejével, Eistein agyával,Kharinty humorával,Sámsonerejével, aki petrarcai rajongással vesz körül, és lenne házasság,gyerek, ,boldogság,móka és kacagás...aztán 10 év múlva megromlana a viszonyotok,nem feltétlen alázna meg, csak nem férnének már össze az elképzeléseitek, rosszul éreznétek magatok a házasságban, úgyhogy a válás mellett kéne dönteni...Ebben a mentális állapotban amiben most vagy tuti öngyilkos lennél...



Szóval szépen szedd össze magad egyedül, koncentrálj pl.a munkádra, igyekezzz fejlödni,tanulni, ha nincs jogsid tanulj meg vezetni, kezd játszani valami hangszeren, kezdd el kicsiben forgatni a pénzt, stb.stb.stb. És közben lehet bevonzol egy rendes,tisztességes férfit is . De ha nem akkor is elegedett leszel az életeddel egyedül.

2019. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ok.
2019. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A múltkor a városligetben láttam az állatkertből kijönni egy csapat gyereket, vidáman mesélték egymásnak az élményeket, nevettek, ugratták egymást - a teljes csapat mozgássérült, kerekesszékes volt. Nekik hogy sikerült, hogy boldogok legyenek?
2019. szept. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi van! Ne vedd komolyan.. Pl én is 34 éves drogfüggő vagyok aki a szüleivel él. Már lemondtam róla hogy lesz újra barátnőm, vagy bármi az életben. Próbáljuk meg magunkat jól érezni (így ahogy minden van) amennyire csak lehet ;)
2019. szept. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!