Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lépjek túl azon a dilemmá...

Hogy lépjek túl azon a dilemmán hogy "miért kell nekem keményen megküzdeni azért, ami másnak születésénél fogva megadatik"?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 19:44
1 2
 11/12 tiriel válasza:
Egyszerű, engedd el :D Komolyra fordítva, ne azt nézd, hogy másnak milye van. Koncentrálj arra, hogy magadból a legjobbat kihozd.
2019. szept. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sokkal keményebb, gerincesebb és normálisabb leszel, ha magad küzdesz meg dolgokért. És persze jobban is fogsz neki örülni.Küzdeni meg jó dolog. Legalábbis szerintem. Mert elmondhatod magadról, hogy megcsináltam.

Akinek minden az ölébe hullik, szerintem az egy idő után már nem is igazán tud örülni semminek.

2019. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!