Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan oldódjak fel? (26F)

Thepityu kérdése:

Hogyan oldódjak fel? (26F)

Figyelt kérdés

18evesen lett barátnőm együtt laktunk,jo szakmákat csináltam jól is ment jól kerestem.Fullos motorjaim voltak mégse volt semelyik élményem olyan mint régen.

8évet voltunk együtt én csak dolgoztam ,most élni szeretnék, de nem tudok jelen lenni a pillanatban szinte soha.


Tudom hogy a helyes az lenne ,hogy külföldön össze gyűjtök egy házra.


De annyira nem erre vágyom ,nem vágyom család alapításra hogy utána dolgoznom kelljen reggeltől estig mert már tudom mien mikor munka után nem akarok haza menni.


Most szülőknél lakok ,termeszetesen nem ingyen de nagyon cikinek érzem,viszont ha albérletbe megyek egyedül a pénzem bánja,párt nem akarok még egy darabig.


A gáz az hogy olyan agyalások jönnek rám hogy ezt megoldjam ,hogy munka után a teljes szabadidő rámegy.Nem köt le semmi a hobbiaimat is megutáltam.


Ami most jól esik ,haverozni,piálni ,bulizni csak közbe meg nem haladok.



2019. szept. 10. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
5 év légiót javaslok.
2019. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha anyagilag megteheted akkor keress fel egy pszichológust. Nem, nem vagy beteg, csak elértél egy hullámvölgybe, az úgymond "életközepi válságba" amit mindenki máshogy dolgoz fel - te úgy, hogy piálsz, bulizol, haverokkal lógsz.

Ezzel nincs is gond, sokan csinálják így, a gond az, hogy téged ez már kezd feszíteni. Egy jó szakember segíteni fog feltárni a pontos okokat, hidd el napsütésesebb lesz pár terápiás beszélgetés után az élet :)

2019. szept. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!