Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy oldódjak fel az ilyen...

Hogy oldódjak fel az ilyen görcsöktől?

Figyelt kérdés

Átlagos kamasz vagyok, csak nagyon gyenge vagyok a ROSSZ jegyek felé.

Szóval holnap Föld rajz dolgozat kiosztás, félek hogy 1-es lesz, de lehet hogy 3-as lesz.Tudom hogy érthetetlen amit írok, de igazából arról van szó, hogy én nem tudok úgy elmenni egy nap sem az iskolába, hogy ne remegjek mint az állat. :(

Egyik osztály társam sem veszi a szívére a rossz jegyet, elvégre nem a világ vége.

De engem megőrjít ez az egész, én nem tudok pozitívan tekinteni a holnapra. Mi van ha egyes lesz??

Nagyon rossz vagyok Föciből. Ez lenne már a MÁSODIK 1-em.

Tudom hogy hülye vagyok mert tanulni kéne, de hát nem megy, tesóm is segít. Félek hogy egyest kapok, félek a holnaptól. Hogy mindenki kinevet. Hogy két dolgozat egymás után 1-es lett.

És azt mondta a tanár ha ez is valakinek egyes lesz az megbukik.

Jó igaz van kettő 2-3-om. De az mit ér?? Ja meg egy 3-om. Meg most házi dogára is kapok kb: Egy hármast

Megbukok, félek, nem akarok holnap iskolába menni


13L


2011. febr. 22. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát istenem.. Most szokj hozzá. Középsuliban biztos lesz 1 olyan tárgyad, amit kőkeményen vesz a tanárod, és a legjobb jegyed 2-es lesz, órákat kell majd tanulnod ahhoz, hogy 2-est (!!) kapj!

". 1-es nem olyan nagy dolog.

De ha már 7.-be, jobbik esetben 8.-ba így állsz, akkor te meg fogsz halni középsuliban...

2011. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A pótvizsgán meg amúgy mindenkit átengednek, aki szépen néz.
2011. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

elmondom Neked, hogy soha a büdös életben nem voltam képes megjegyezni se a földrajzot, se a történelmet, most 27 éves vagyok, orvos vagyok (ami érdekelt, azt simán bevette az agyam) és ugyanúsz rühellem a földrajzot, történelmet mint annak idején. Ne aggódj, valahogy oldd meg, hogy ne bukj meg, s a többi nem számít. Ha a többiek nevetnek, hagyjad nevessenek, amiért ebből nem vagy jó az nem azt jelenti, hogy másból nem lehetsz zseni :)


sok sikert holnapra

2011. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:( Nem arról van szó, hogy a pótvizsga milyen. Hanem arról hogy nekem a legnagyobb bajom az, hogy nem tudok egy dolgozatra úgy nézni hogy "sebaj majd kijavítom"

Pedig ha írok pl: németből egy 1-est azt a következő órán egy felelésnél egy 4-re kijavítom.

De akkor is megalázó

2011. febr. 22. 20:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért megalázó egy jegy?...

kinek mi a bánat köze van hozzá?...

2011. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
20: 54: Köszönöm!! :)
2011. febr. 22. 20:56
 7/11 A kérdező kommentje:

20: 56: Nem tudom, én tekintek rá egyedül így. Van egy osztálytársam akinek már 4 1-se van ebben a fél évben.

Nekem meg 1

2011. febr. 22. 20:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért nem tudod legalább kettesre megtanulni a földrajzot. Még a matekot megérteném, azt tényleg érteni kell. De a föcit csak bemagolod és kész. Az orvosnak pedig: lehet, hogy könnyen megjegyezted, ami érdekel, de gondolom ha többet tanultál arra, amit nem szerettél, akkor meg tudtad tanulni. Pláne ezeket a tárgyakat, pláne általános iskolában. Szóval ne biztasd arra, hogy ez természetes. Igaz, hogy mindenki erősebb valamiből, és esetleg vannak kevésbé erős tantárgyak (azért, mert nem érted, vagy azért, mert nem érdekel), de azért egy stabil kettesre (ez tényleg a legalja) ezt az igazán nem nagy tananyagot szerintem meg lehet tanulni. Egyébként mit vesztek most? Az országokat elemzitek, az éghajlatot, az atmoszférát és a földkérget, esetleg valami mást? Mi olyan nehéz, ami ennyire nem megy?
2011. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor én először kaptam egyest, egy hétig sírtam miatta, de utána hozzászoktam :D nem esett jól, de hát ha nem megy, nem megy. Ha most elnnék 13, akkor kiválasztanék 3-4 tantárgyat, amiből istenkirály akarok lenni, a többiből meg csak, hogy meg legyen az érettségi. nem olyan vészes ez, ha csak nem büntetnek meg a szüleid emiatt nagyon, mert ak megértem :(
2011. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem természetes, hogy félsz, nem akarsz megbukni. Ha mégis egyes lesz, tanulj a pótvizsgára! Legközelebb pedig gondolj arra, hogy vagy tanulsz a nagydogákra néhány órát, vagy a nyaradból áldozol az egész évi anyag megtanulására!
2011. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!