Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy oldódjak fel? PLS. Ma 8 óra!

Hogy oldódjak fel? PLS. Ma 8 óra!

Figyelt kérdés
Unokatesómék nem ott laknak ahol mi, ezért olyan osztálytársai vannak akiket én nemismerek. Ma 8 órára meghívták ilyen "party"-ba és aztmondta énis menjek. Én persze szeretnék menni csak egy a bökkenő. Nem vagyok valami könnyen nyíló típus. Nemtudok azonnal felolódni, és saját magamat csak ha igazán kiismerteknek tudom adni. Meg gátlásaim vannak hogy nemtudom mitmondjak kinek mi lenne a megfelelő. Mit csináljak?? (egyébként velem egykorúak)
2011. júl. 6. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
szerintem hívj el magaddal valamilyen barátnődet,vagy lógj folyton az unokatesóddal... :)
2011. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A résztvevők közül biztos mások is ilyen gonddal küzdenek. Talán csak nem vallják be. :)

Ne csinálj semmi különöset, ha izgulsz. Köszönj, tölts magadnak valami itókát, ülj le, ha a helyzet adja magát, mutatkozz be a melletted ülőnek, kérdezd meg, ő hogy került ide, honnan ismeri a házigazdát, melyik suliba jár, ott milyen szakra, jár-e edzésre. De nemcsak kérdezni lehet, hanem simán megereszteni egy véleményt, pl. hú de jó lett ez a süti, kicsit sós a mogyoró, stb.

Nem kell nagy dolgokra gondolni. :) De szerintem könnyebb kérdezni, mint magunkról mesélni, legalábbis először. Ha a beszélgetőpartner röviden válaszol, s utána nincs mit kérdezni, akkor hagyd. Állj fel, nézz körül, menj ki kicsit a kertbe, kérdezd meg a házigazdát, milyen zenéi vannak, ennek kapcsán lehet együttesekről beszélgetni pl.

legyen szép estéd! :)

2011. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
barátnőmet nemhívhatom mert mondom más helyen laknak és itt nincs egyetlen barátnőm sem, unokatesóm meg nem olyan akivel ugy folyton lóghatnék.
2011. júl. 6. 18:35
 4/6 A kérdező kommentje:

18:34. köszönöm hasznosnak találom.

(csak annyi a baj ott mindenki ismer mindenkit mivel osztálytársam mind) :D

de amugy már találkoztam velük max 2×

2011. júl. 6. 18:39
 5/6 A kérdező kommentje:
*osztálytársak
2011. júl. 6. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:

majd mond el milyen volt :)

látom már 3/4 órája "szenvedsz" :)

2011. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!