Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoktatok magatoknak beszélni?

Szoktatok magatoknak beszélni?

Figyelt kérdés

Én mikor egyedül vagyok itthon mindig mindent megbeszélek magammal :D

Ti szoktatok? Ha igen, mit szoktatok megbeszélni?



2019. szept. 18. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor nagyon felzaklatott lelkiállapotban vagyok, és próbálom lenyugtatni magam, akkor szoktam olykor hangosan beszélni magamhoz. Nyilván nem fennhangon, csak olyan szolidan. És persze csak akkor, ha egyedül vagyok.

Legutóbb pont tegnap késő este történt ez, mikor sétáltam haza az üres utcán. Tegnap romlott meg a viszonyom (valószínűleg végleg) az egyik legjobb barátommal, és igyekeztem győzködni magam arról, hogy nem lesz semmi baj, túl leszek rajta valahogy, akármilyen nehéz is lesz, ettől még nem dől össze a világ.

2019. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rendszeresen. Akkor szoktam rá, amikor a multináci cégünk megszűntette az irodákat és ooenspacet hozott létre. Olyan zaj van, mint a piacon. És nem hallom a saját gondolataimat. Ezért magamban beszélek, hogy tudjak fókuszálni.


Ooenspace = hatékony munka halála

2019. szept. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!