Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Reménytelen...

Mit tegyek? Reménytelen bármit is tenni?!

Figyelt kérdés
Nem rossz az életem, mármint az élet körülményeim, viszonylag ki tudom fizetni a számlákat meg van egy kis félretett pénzem. Nem az anyagiak miatt van úgy érzem az hogy semmi nem tesz boldoggá. Egy hónapig eljártam edzeni, de beleuntam. Körülbelül ebből állt az életem hogy belekezdtem valamibe és abbahagytam. Nagyon unalmas az életem. A munkám sem egy izgalom, fel szokott tölteni lelkileg (emberekkel kommunikálok, segítek rajtuk) ezt a munkát viszonylag élvezem. Talán ez az első munkahely amit élveztem mióta élek. Unalmasok a hétköznapok, a szabadnapok. Nem tudom mi az vagy egyáltalán létezik e az ami feldobná az életem. Ez miatt gondolom azt hogy semmi értelme az egésznek. Nem tudom mások hogy képesek élvezni az életet vagy boldognak lenni. Lehet hiányzik belőlem valami vagy belőlük hiányzik valami vagy talán csak beteg az agyam. Nap mint nap fáradt vagyok. Ennek elkerülése végett ginzenget próbálok szedni, de nem igazán dobja fel az életem.

2019. szept. 24. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd én kirángatlak mindenhová és annyi élményed lesz, h mindig jókedved lesz. :-D Am ha megteheted, élményekkel dúsítsd az életedet, kalandozz!
2019. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el zsoldosnak! Az biztos nem egyhangú.
2019. okt. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!