Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Reménytelen az életem és...

Reménytelen az életem és depressziós vagyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 25 lány vagyok. Egy kis faluban lakom, munkanélküli vagyok.

Életem nagy problémája, hogy nincs életcélom. Gimnáziumi érettségivel rendelkezem, több képzést elkezdtem már, de egyiket sem fejeztem be. Egyik sem érdekelt igazán, hogy dolgozzak benne. Tanultam masszőrnek, szociális asszisztensnek, pincérnek és ápolónak. Rossz érzés, hogy körülöttem mindenkinek sikerült elhelyezkednie, van munkahelye, van célja. Egyetemre szintén emiatt jelentkeztem, semmi nem köti le a figyelmem, hogy évekig azt tanuljam. Nagyon tanácstalan vagyok, mert ami érdekelne egy kicsikét, abból nem lehet megélni. (állatok, lovak, edzés...)

Mit tehetnék?


2018. máj. 12. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
gyógytornász esetleg?
2018. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egy közeli lovardában nem tudnál elhelyezkedni? Először mindenesnek, aztán majd elválik. Gondolom még lovagolhatnál is.
2018. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ápoló? Fogod a papírodat, felülsz egy repülőre és irány az USA. Egészségügyi dolgozókból oltári hiány van, azonnal kapod a zöld kártyát. Nem tudsz angolul? Nem baj, Juanita sem, aki melletted fog dolgozni. Majd szervez a kórház tanfolyamot. Ott nem az a hozzáállás, hogy a dolgozó tökéletes tudással érkezzen, hanem hogy jó alapanyag legyen. Fizetés? Százszorosa az otthoninak. Egy éven belül saját lovad lesz.
2018. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legyen az motivációd, hogy keres pénzt. Sokan vannak akiket nem érdekel semmilyen szak, de nem akarnak se gyárba dolgozni, sem éhen halni, ezért tanultak. Gondolj arra, hogy téged sem fognak örökre eltartani, úgyhogy előbb utóbb lépned kell és jobb előbb.

Amúgy meg meg lehet élni állatokból, lovakból és edzésből is. Dolgozhatsz lovardában, tarthatsz valami edzést, vagy lehet állatorvos is (najó, ehhez ennél komolyabb motiváció kellene)

2018. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!