Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon érdektelen vagyok mit...

Zsiráf40 kérdése:

Nagyon érdektelen vagyok mit csináljak hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés

Anyám szerint ,az lehet a bajom hogy kicsi koromban SEMMIT nem követeltek meg tőlem és ellustultam... Már a gondolat is fáj ha KELL VALAMIT CSINÁLNOM.

Korábban már voltam mély depressziós de szerintem már megváltoztam és most vannak céljaim de félek ha igy fojtatom akkor nem lessz belőle semmi, nem sajnáltatni akarom magamat de mit kellene csinálnom? 17/L


2019. szept. 29. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Kúrjál sokat.
2019. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha van célod, amit igazán akarsz, (pl egy jó munka, vagy mindegy mi) akkor tegyél érte. Gondolj bele abba, hogy ha nem teszel ezek érdekében semmit, akkor nem is kapsz semmit se, a lustaság miatt. Később bánni fogod, azt, hogy most nem teszel semmi értelmeset.
2019. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17:34 köszi sokat segítettél
2020. febr. 9. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!