Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is érzi még így?

Más is érzi még így?

Figyelt kérdés

Motiválatlanság,érdektelenség,rossz kedv,semmi se tud igazán érdekelni.Nem érdekelnek a nagy karrierlehetőségek,nem érdekelnek az emberek,a szerelem.Nem várok semmit se az élettől,nincsennek céljaim.

És mindezek már évek óta.

26/f



2019. okt. 1. 14:46
 1/1 Kincsesne ***** válasza:
100%

Biztosan van olyan ember, aki szereti Önt. A családjában, a barátai között. Hozzáfordulhatna, hogy mit tanácsol, - hiszen Önt ő ismeri, nem én.

Miután a férjem elment, magamra hagyott a kisfiainkkal, megkérdeztem a tanító nénit, vihetünk-e haza olyan intézetis gyereket hét végére, aki akkor bent maradna az intézetben.

A gyerekeimmel vendégül láttunk 1-2-3 kisgyereket az osztályukból, és a hét vége jól telt el.

Mielőtt gyerekeim lettek, volt, hogy egy nagyot gyalogoltam a hegyekben, alig találkoztam emberrel. Sütött a nap, szellő fújt, barátságosan zsongott a virágos rét, az erdőben a madarakat hallgattam... Kellemes pihenés volt.

Később a gyerekekkel is sokszor kirándultam, - télen is.

De jártunk operába, színházba is, - az is lekötött, élményt adott mindnyájunknak. Én mindig jól szórakoztam, ha láttam, hogy sikerült másoknak örömet szerezni.

Ha fájt a fejem, elkezdtem vicceket mondani a munkatársaimnak, - és miközben együtt nevettünk, nem is vettem észre, mikor múlt el a fejfájásom.

Azt hiszem, UNATKOZÁS ELLEN valami olyat kellene megpróbálnia, amivel másoknak segíthet, vagy valamilyen örömet okozhat. Ezt a jó szándékot biztosan vissza fogja kapni, lehet, hogy nem is ugyanazoktól az emberektől.

Amikor a kicsi unokámmal leszálltunk a zsúfolt villamosról, ő rákacagott a felszállásra váró tömegre: - de jó, hogy ilyen sokan vagyunk! - És az emberek visszamosolyogtak rá, hogy milyen édes kisgyerek.

Talán elég lesz egyszer erőt vennie magán, és barátságosan fordulni más emberekhez. Valószínűleg azok is vissza fognak mosolyogni Önre, - és megszűnik az unatkozása.

Hiszen az ember akkor érzi jól magát, ha szeretet veszi körül. De ezt kezdeményezni lehet, nemcsak várni másoktól.

Azt kívánom: érezze jól magát.

Esetleg vegyen példát olyanoktól, akiket szeret, akiket esetleg ismeretlenül is tisztel.

Kívánom, hogy érezze jól magát.

2019. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!