Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok magamnak utat...

Thepityu kérdése:

Miért nem tudok magamnak utat választani? (26F)

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje úgy érzem házra kell gyűjtenem,és ha magyarba melózok ugy érzem nem teszem oda magam rendesen ...most kulfoldon vagyok itt meg úgy érzem el siklik melettem az élet.

Előzmények:gimibe elkezdtem bulizni fél év után lett egy komoly kapcsolatom ami 8évesre sikerült,nem rég lett vége.Mindig is vágytam vissza szórakozni,de szakmámat fejlesztettem ez idő alatt..Az ismerőseim ez idő alatt kiszórakozták magukat sorba állapodnak meg,egy cimborát alig találok akivel csavaroghatok:D

Szívesen felköltöznék pestre belvárosba kipróbálni agglegény életet,csak akkor meg ház projekt nem halad.Így hogy űzöm a melót így meg a fiatalságomtól kerülök egyre távolabb...


2019. okt. 16. 03:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kell találni az egyensúlyt. Az sem jó, ha csak a pénzért élsz, és az sem, ha csak szórakozol. Viszont egyik nélkül sem lehet teljes életet élni.
2019. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!