Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ilyen semmilyen...

_95 kérdése:

Miért van ilyen semmilyen hangulatom?

Figyelt kérdés

nincs semmihez kedvem de nem akarok itthon ülni egész nap.

sírni is lenne kedvem. de nevetni is.

akarok vkit aki igazán szeressen de nem is.

szépnek is tartom magam az egyik percben másik percben meg ...


2010. júl. 17. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Huh, az durva. Gyúrj önbizalomra és határozottságra mindenképp.
2010. júl. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem unatkozol..nem találod a helyed a világban és a környezetedben..nekem is ez van..:S
2010. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek már következmények, hogy nem találjátok a helyeteket a világban, ezért unatkoztok. Gondolom pedig nem vagytok kevesebbek, mint az átlagember; de az agyatokba bebeszélitek, hogy titeket nem szeret senki, meg stbstb. Mert féltek, és nem építő jellegűnek fogjátok fel a bukásaitokat. Ez agyban dől el, és fejleszthető.

Ajánlom az agykontrollt, és az erre épülő módszerek használatát.

2010. júl. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna... de sírni nem fogok, nem vok b*zi!
2010. júl. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor legyen inkább jó kedved, hallgass olyan zenéket amik felvidítanak, alakítsd át a szobád, így kapsz egy új környezetet pl: poszterek
2010. júl. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyanítom, hogy a 95 a nevedben a születési évedre utal. Kamaszodsz. Ezen mindenki átesik, ki erősebben, ki gyengébben :)

Foglald el magad, olvass, írj, bármit, csak hasznosnak érezd.

2010. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!