Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen semmilyen?

Miért vagyok ilyen semmilyen?

Figyelt kérdés

Senkinek sem tűnik fel, ha valami változás van rajtam. Hátközépig érő hajamat levágattam állig érőre (teljesen más fazon), középbarnáról befestettem aranyszőkére, és ez csak egy embernek tűnt fel fél éves (!) lenövés után... 2 ruhaméretet fogytam, és ezt sem veszi a kutya sem észre.

Meg úgy alapból sok mindenben változtattam az évek alatt. De pl nemrég találkoztam egy általános iskolai tanárommal, és első megjegyzése az volt, hogy semmit sem változtam.

Szerintetek baj hogy ennyire jellegtelen vagyok? Vagy egyáltalán akarjak rajta változtatni? Miért lehet ez? csak mert vannak olyan emberek, akik a másik oldalra fésülik a hajukat, és már mindenki megjegyzi, hogy valami változott.


2011. szept. 15. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

nem te vagy a jellegtelen, hanem ők a figyelmetlenek.

tudod, minden nézőpont kérdése :)

2011. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát arra szerintem ne adj hogy azt mondta hogy semmit nem változtál. Általában akivel rég nem találkoztál vagy azt mondja hogy semmit nem változtál vagy azt hogy húú mennyit változtál mindezt azért hogy legyen valamit mondani szerintem :)
2011. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Szerintem túlságosan beleolvadsz a környezetedbe. Nem vagy esetleg zárkózottabb, visszahuzódóbb tipus ? Azokra -sajnos- az emberek nem annyira figyelnek oda, és nem rögzül fejükben a kép, mondjuk épp rólad. Probalj jobban kitünni, kihivobban viselkedni, hangosabb lenni esetleg, szerintem ez hatásos lenne. Ha nem erről van szó, akkor előfordulhat, hogy tényleg nem változtatsz eleget a kinézeteden, lehet csak magadnak tűnik úgy, mivel te minden apró részletet ismersz magadon, mások viszont természetesen nem. Jó lenne többet megtudni rólad, egy pontosabb válaszhoz. 20/F
2011. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, dehogy!! Az, hogy változott a külsőd, elsősorban neked kell, hogy öröm forrása legyen. Ha elégedettséget, jókedvet sugárzol, akkor észre fogják venni, hogy Te lány mi van veled? Jókedvű vagy, és a hajad? És fogytál? :))


Amúgy az emberek figyelmetlenek. Képzeld, 9 évig dolgoztam a kollégámmal egy irodában, szemben ült velem 9 évig... aztán egyszer levágatta a körszakállát... nekem feltűnt, h valami furcsa van.. és megkérdeztem tőle: Új a szemüvegkereted??? Pff... azt mondta, "tökön szúrja magát".. :))

2011. szept. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, ennek van előzménye is, csak nem akartam leírni. Nem csak azért mondta, hogy legyen mit mondani. :)
2011. szept. 15. 23:00
 6/16 anonim válasza:
Szerintem ne akarj mások miatt megváltozni,csak azért,hogy észrevegyenek.Aki szeret,az olyannak fogad el, amilyen vagy.Ha pedig olyan barátaid, ismerőseid vannak, akik nem foglalkoznak veled ( márpedig 1 igaz barát még a legapróbb dolgokat is észreveszi) akkor keress új barátokat! Vedd magad körül olyan emberekkel, akik értékesnek tartanak, és úgy szeretnek, ahogy vagy.Annyi ember él a világon,miért ne kereshetnél jobb társaságot?! :)
2011. szept. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy zárkózott is vagyok kicsit, de általában jókedvű. Megpróbálom a változtatást. Sőt... VÁLTOZTATNI FOGOK :)
2011. szept. 15. 23:02
 8/16 A kérdező kommentje:
Egy sajnálatos szarkeverés miatt az összes barátomat, haveromat elveszítettem. Most kezdek mindent a nulláról. Tényleg változtatnom kell.
2011. szept. 15. 23:05
 9/16 anonim ***** válasza:

22:58, nagyon jó a sztorid a kollégával! :)


Amúgy igen, elsősorban magadnak akarj megfelelni, és ha magaddal elégedett vagy, azt mások is észre fogják venni.

2011. szept. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom miért jó, ha valakinek megjegyzik, hogy észrevettek bizonyos változást vagy akármit.

Én mindig is utáltam ezt. Nem nagyon tudok mit kezdeni az ilyen szitukkal, hülyén érzem magam. Főleg ha bámulnak is közben.

És én magam sem szoktam sem szoktam másokat méregetni és dícsérgetni. Max ha valami annyira de annyira feltűnő vagy zavaró és van hozzá még más mondanivalóm is, mint az, jé ez+az történt...


Szóval úgy tűnik pont az ellentéted vagyok, mert én meg szinte direkt kerülöm a feltűnést/feltűnni akarást.

2011. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!