Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen "semmilyen"...

Miért vagyok ilyen "semmilyen"? Vannak mások is így?

Figyelt kérdés

Nincs bennem semmi különleges, semmi egyedi.

Nem értek igazán semmihez, nincs semmi igazi hobbim és ami a legrosszabb, hogy amibe belekezdek, azt nem tudom véghezvinni (főiskola, tanfolyam, nyelvtanulás), stb.

Úgy irigylem azokat, akiknek egy konkrét szakmájuk van, amit szeretnek és abban is dolgoznak, vagy vmi olyan munkájuk van, amihez tényleg érteni kell. Vagy aki véghez tudja vinni, amit eltervezett. Vagy akinek van vmi olyan hobbija, ami tényleg kikapcsolja és feltölti őt. Vagy aki járt különleges helyeken, stb.

Hogy segítsek magamon? Ja és már 30 éves vagyok, van 2 kisgyerekem :) Tehát nem egy unatkozó tini :)

Köszi!


2011. jún. 23. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem értelek. :D Engem a sikerélmény szokott motiválni, az miatt szeretek bármit is csinálni. Esetleg próbáld meg, hogy amit elkezdesz, azt mindenáron be is fejezed, és meglesz a gyümölcse.
2011. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de sajnos valami mindig közbejön. Pl. a főiskola 160e Ft volt félévente, 3 után egyszerűen nem bírtam anyagilag!

Az első gyermekem születése után 1 évvel elkezdtem egy tanfolyamot, amihez heti 2x5 órát be kellett járni a suliba. Akkor az anyósom és a párom is olyan helyen dolgozott még, hogy tudtak vigyázni a fiamra. Aztán megint terhes lettem, pont az utsó félév végén mentem szülni, így azt elhalasztottam. Közben az anyósom és a párom is más helyen dolgoznak már, így senki sem tudott volna vigyázni a gyerekekre, amíg én suliba járok, így az is fuccsba ment :(

Ha lett volna lehetőség, akkor befejeztem volna mindkettőt, de egyszerűen nekem mindig ilyen szerencsétlenül jönnek ki a dolgok :(

2011. jún. 23. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Főiskola? Hobbi? Ezek olyan fontos dolgok? Örülj,hogy van két gyereked és foglalkozz velük, de ne akard rájukeröltetni azt ami neked nem jött össze.
2011. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hú, én is ilyen vagyok. 23L

Fogalmam sincs, hogy hogyan kellene célt találni az életemnek. Nem vagyok semmiben sem különlegesen jó, ami feladat az egyetemen, vagy otthon adódik, azt becsülettel elvégzem, de nincs semmi amiért olyan nagyon lelkesednék. Nincs motivációm semmihez. Én is irigylem pl. az orvosokat, vagy mérnököket, akik ha elvégzik az egyetemet, meglesz a szakterületük, amiben dolgoznak és haladnak majd szépen előre az életben. Nekem meg fogalmam sincs, hogy mire lennék jó...

Sajnos nem tudom én sem a megoldást. :(

De Neked biztos nagy örömet ad a két kisgyereked, biztos van egy szerető férjed is. Ezek nagyon nagy dolgok a mai világban! Úgyhogy ne bánkódj! Bár tapasztalom, hogy milyen ez az állapot és nehéz figyelmen kívül hagyni...

2011. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!