Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy már nem...

Miért van az, hogy már nem vagyok olyan kiegyensúlyozott mint régen? Mit tegyek, hogy megint boldog legyek és tudjak örülni dolgoknak?

Figyelt kérdés

mostanában azt veszem észre hogy már nem vagyok olyan kiegyensúlyozott mint régebben.Pedig minden okom megvan rá

van párom akit nagyon szeretek és ő is engem nála jobbra nem is vágyhatnék csinosnak és szépnek mondható vagyok (nem bekébzeltségből írom)nem tudom mi van velem

régebben mindennek annyira tudtam örülni mindig jó kedvem volt sok fiú bókolt nekem (mostmár alig)pedig külsőre nem változtam.kezdek befordulni de vajon miért és hogyan lehetnék olyan mint régen?

Az érettségi miatti úgymond stressz lehet egy ok?


2008. nov. 17. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hiszen hol van még az érettségi?? És ha közel lesz, akkor se stresszelj majd miatta, mert életed legkönnyebb vizsgája lesz, garantálhatom. :) Előtte egy picit szabad izgulni, de ne hagyjátok megijeszteni magatokat. Szeretik a tanárok ilyenkor mondogatni, hogy így az érettségi meg úgy az érettségi, aztán majd kijössz a szóbeli után a teremből, és csak annyit mondasz: "Most mivan? Ez volt az érettségi??".:D Hidd el. :)


Lehet, hogy csak rosszabb periódusod van, azért vagy mostanában rosszkedvű. Menjetek el a pároddal kirándulni egyet, vagy sportolj valamit, ha tényleg stresszes vagy. De akkor sem lesz baj, ha türelmesen vársz, el fog múlni!

A fiúk azért nem bókolnak, mert egyrészt tudják, hogy barátod van, így kiesel a pakliból, másrészt meg lehet, hogy te sem reagálsz rá úgy, mint régebben - és ez így helyes, ha komoly a kapcsolatod. Nincs okod aggódni. :)

2008. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz ennyit az érettségivel (simán abszolválod), ne figyeld ennyire a kedély állapotodra, odaadóan szeresd a párod, és a lehetőségek szerint kényeztesd Magad!

Annak külön örülj, hogy most már csak egy fiú bókol Neked!!

2008. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mint régen? Szerintem ne akarj lenni. Az ember folyamtosan változik, folyamatos fejlődésben van. (jó esetben) Ezt az is mutatja, hogy ha bókolnak is neked már nem - s most bocsáss meg nekem a kifejezésért -már nem "ugrálsz örömödben"... Szerintem már van elég önbizalmad, s ez így van jól. Persze egy-egy bók mindig jól tud eseni. De az élet nem csak ebből áll...

A kiegyensúlyozottság, befeléfordulás, stressz? Hidd el nekem az elsőt nem könnyű fenntartani - mondhatni "labilis" dolog, amit persze mindenki szeretne. Erre nincs bevált recept, ahányan vagyunk... Az érettségi miatt pedig tényleg ne stresszelj túlságosan, hidd el, ha én -pl.magyarból, s töriből (a gyengéim)- átmentem, akkor neked is meg lesz, s hogy milyen az senki nem fogja kérdezni, hacsak nem szeretnél egyszer továbbtanulni. Ehhez hozzá kell tennem, sosem késő, és sajna agyagiak miatt még mindig nem tudtam, de nem keseredem el noha lassan 27 leszek, mert tudom, mit "akarok"/várok az élettől, magamtól. S már lejjebb tettem a maximalisták mércéjét... A befeléfordulással kapcs. lehet, hogy a kapcsolatotok egy kicsit ellaposodott/megszokottá vált. Ebben sajna nem tudok segíeni. Személy szerint és a Mayához szoktam néha fordulni. Slágerradio honlapján megtalálod...

2008. nov. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2008. nov. 18. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!