Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen beállítottságú lehetek?...

Milyen beállítottságú lehetek? (Humán vagy reál)

Figyelt kérdés
Leérettségiztem már, katasztrófa, kettes-hármas. Egyedül a választott középszintű földrajz lett 80 %-os 5-ös. Viszont terv az egyetem, földtudományi szak, vagy valami hasonló. De olyan bizonytalan vagyok, hogy miből menjek a tervezett emelt földrajz mellett újból érettségizni, mivel csak földrajzból voltam jó. Bár a történelem 51 %-os lett, de a földtudományin azt nem fogadják el. Nem tudom melyik tárgy hasonlít leginkább a föcihez, azt se tudom milyen beállítottságú lehetek. A magyart, törit mindig utáltam.
2019. nov. 14. 01:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Rossz tanáraid voltak... Szerintem a kémia jó lenne.

A magyar és a töri is jó tantárgy. Volt tanárom aki alatt szerettem az ének órát.. De a többi 3-4 tanár alatt utáltam...

2019. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!