Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért ilyen rohdt nehéz változt...

Mért ilyen rohdt nehéz változtatni a megszokott életstíluson?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 04:47
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert megszoktad...
2010. júl. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem ártana kitakarítanom... minden értelemben.
2010. júl. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja; mert megszoktad. Teljesen mindegy, hogy jó szokás vagy rossz, berögzült. Elég nehéz változtatni a megszokott életvitelt, de nem lehetetlen. Csupán elhatározás és önfegyelem kérdése. Sok sikert az új életedhez! ;)
2010. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt utálom, hogy a rossz irányba simán el tudtam menni, de a jó irányba képtelen vagyok. Köszönöm a válaszokat!:)
2010. júl. 19. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Szivesen. Nekem is vannak rossz szokásaim. Nehéz elhagyni őket tudom, de nem lehetetlen. Legyen szó akár körömrágásról, akár cigarettázásról, le lehet tenni őket. Tudom, mert próbáltam. Nem egyszerű. Figyelmet igényel, kitartást és önmegtartóztatást. De nem lehetetlen. Próbáld ki, semmit sem veszthetsz!
2010. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

,,Az összes döntésed 99%-át nem te hozod-hanem a beprogramozott viselkedésformáid hozzák helyetted,hiába gondolod,hogy te választassz."

Részlet az Éntérkép című könyvből ha tényleg többet szeretnél tudni magadról!OLVASD EL!!!

2010. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem nehez csak nincs ambiciod!vagy nincs kinek bizonyits,magadnak meg nem akarsz.kezd aprosagokkal,egy het alatt nem ersz el mindent.
2010. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatásokat!
2010. júl. 26. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!