Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mennyi idő alatt engesztelő...

Ti mennyi idő alatt engesztelődtök ki?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon fontos ember az életemben, két hete nagyon megbántottam, és akkor le is törölt facebookról. Azóta is beszélünk minden nap, de azt mondta két hete többször, hogy a kapcsolatunk helyrehozhatatlan, hiába kérek bocsánatot, nem bocsát meg, stb. Kiégett. Igaz, hogy ír, de érződik valami távolság, nem jelölt vissza facebookon. Nem tudom, hogy mi lehet ennek az oka...Azt is mondta, hogy a problémáimról írhatok neki. És bár azt mondta semmit nem fog magáról beszélni, már beszélt pár dolgot. Nem tudom mit higgyek és tegyek....

2019. dec. 4. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


A fő kérdésedre a válaszom: van úgy, hogy soha, és előfordul, hogy egy év. Attól függ: ki sértett meg, hogyan, és miben. ((Nekem Skorpió a csillagjegyem, szóval igazság szerint, sosem felejtünk, bocsájtunk meg. Nálam is ritka, ha megbocsátok, de ahhoz túl értékes barátságnak kell lennie, hogy feledjem a sérelmemet.))


Szóval, ha te megbántottál valakit, valamilyen módon a lelkébe tapostál, elképzelhető, hogy sosem fog megbocsátani, vagy ha igen, hosszabb idő kell hozzá.

Mindaz, amit leírtál nekem azt mutatja, hogy eléggé megbántottad az illetőt.

2019. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!