Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szakítás után van még remény...

Szakítás után van még remény vagy lépjek túl?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget a kapcsolatom és még nagyon szeretem,de a volt barátom azt mondta hogy soha nem akar mar semmit

2016. júl. 27. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mi miatt mentetek szét.
2016. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokat veszekedtünk kis apróságokon ami részben az én hibám és ezt megunta és belefáradt
2016. júl. 27. 11:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogyan akarod kijavítani ezt a hibát?

Mert addig nem érdemes újra próbálkozni.

2016. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha tényleg nagyon szereted akkor javaslom mond neki hogy csak akkor szüneteltessen mert van mikor ujra összejönnek de van olyan hogy nem!
2016. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem csak úgyérzem esélyt sem ad .mert egyszer már szakítottunk csak akkor en szakítottam most pedig ő

És most úgy viselkedik velem mint én anno mert akkor énis ilyen visszautasító voltam

Csak azt nemtudom hogy próbálkozzak-e még így is hogy azt mondta hogy soha nem akar már semmit

2016. júl. 28. 19:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem csoda. Mégis mi a francot akarna bárki is egy olyan lánytól, aki a SAJÁT hibáiért a SAJÁT barátját hibáztatja?! Talál magának nálad jobb lányt is, pl. olyat, aki nem bántja a barátját, miközben őrülten szerelmes belé. Te szeretted a barátod, mégis leszidtad olyanért, amit te követtél el. Most akkor mit fogsz csinálni egy olyan illetővel, akit nem is szeretsz annyira, és esetleg tényleg ő követett el hibát? Azt egyenesen megölöd? Vagy az ő hibáiért meg majd magadat fogod hibáztatni? Vagy nem értem, hogy gondolod ezt? Ameddig ennyire nem vagy képes normális kapcsolatot kialakítani mással, még a szerelem ellenére sem, akkor addig ne is legyen barátod.


Ha elszúrsz valamit, akkor magadat hibáztasd, és oldjátok meg összefogva a barátoddal. Ha a barátod ront el valamit, akkor szintén oldjátok meg összefogva, de kisebb dolgokért nem kell hibáztatnod.

A jövőbeli barátod ne legyen szemét, ne legyen gonoszkodó, ne beszéljen ki másokat, ne legyen link alak, foglalkozzon veled és az esetleges gyerekeitekkel. Ennyi, ezt kell egy normális férfinak nyújtania. Ezeket te is próbáld nyújtani, és ezeken kívül más elvárosodnak nem kell lennie. Te nem bántod, ő sem bánt téged, ha mérges vagy bánatos, akkor megbeszélitek őszintén, akármi is az oka.


Na gyerünk, keress valakit magadnak, csak ne a régi barátodat. Hidd el, úgy sem szeretted annyira, ha képes voltál a saját hibáidért leszidni.

2016. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"aki a SAJÁT hibáiért a SAJÁT barátját hibáztatja?!"

Ez egy teljesen természetes dolog a legtöbb nőnél. MERT, CSAK!

A kérdés csak az, hogy ezt a férfi meddig bírja.

Amikor nem bírja tovább - akkor vége: kalap, kabát.

Kérdező, SOHA nem fogod visszakapni a barátod. Tudod, nem hülyült meg, és elege van belőled.

Tudja, hogy legközelebb is őt fogod majd okolni a saját hibádért. Jó, EZÉRT az EGY hibádért többé nem, ebből - remélem - tanultál.

De a másikért már igen! ÉS ebből soha nem fogsz tanulni, vagyis NEM tanulod meg azt, hogy a TE hibádért NE hibáztass mást!

2016. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem arrol van szo hogy minden hibamert ot okoltam meg hibaztattam mert nem igy van..csak voltak olyan gondok hogy ha meg o is kezdemenyezte a vitatkozast akkor se lehetett vele megbeszelni a dolgot mert nem is akarta es ebbol mar rosszul jottem ki mert egybol ugy fogta fel hogy majd bocsanatot kell kerni pedig egyaltalan nem sot..csak eretten nem lehetett beszelni vele

Szoval mindkettonnek volt hibaja csak keson vettem eszre az en hibamat es o is az ovet

2016. júl. 31. 00:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Valami miatt ő most úgy gondolja, hogy nem fogsz megjavulni, vagy pedig annyira nehéz lenne nálad ezt elérni, hogy nem éri meg. Fogadkozni meg lehet - az nem sokat számít.

Értelmesen kellene beszélgetni, de nem tudom, hogy készek vagytok-e erre.

2016. júl. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, olyan férfival jöjj össze, akivel meg tudod beszélni a dolgokat, és aki beismeri, hogyha hibázott, és tesz is érte, hogy rendbe hozza. Legalábbis muszáj lesz ilyen férfit választanod, hogyha az előzőnél hosszabb kapcsolatot szeretnél.
2016. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!