Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen meg fogok bolondulni....

Teljesen meg fogok bolondulni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
MINDEN este,legalább fél éve,úgy érzem,hogy szellem van a szobában.Hogy valaki néz..14 éves vagyok,és nem horrorokon élek,hogy beképzeljem magamnak ezeket.Nem is az,hogy rettegek tőlük,de kellemetlenül tartok tőlük.Lefekszem 11körül,akkor éjfélig be sem csukom a szemem,csak nézek körbe-körbe a szobába,ésúgy érzem,mintha nem lennék egyedül.Akkor úgy 1óráig,be csukom ki nyitom a szemem,mert úgy érzem,hogy na most látni is fogok valakit.És olyan 1-fél 2-kor elalszok.Ami nem túl előnyös,mert reggel alig bírok felkelni.Mit csináljak?Kezd eléggé zavaró lenni..
2008. nov. 18. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy pl bekapcsolo a magnót, beállítod, h pár óra múlva kapcsoljon ki. Akkor nem fog zavarni a csend, elvonja a figyelmed a zene. Sőt még ha olyan a magnód be is világítja a szobát. Ha nem kapcsolj fel egy kis villanyt. Így a sötét sem fog zavarni. Én nem a szellemek ellen használtam ugyan, de a magnó segített elaludni. :)
2008. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
:)Előző válaszoló vagyok. Azt elfelejtettem leírni, hogy olyan halkan szóljon a zene, hogy ne zavarjon azért az elalvásban.
2008. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig azt érzem hogy valaki van a szobámba, én be szoktam kapcsolni a tv-t, beálitom hogy 1 óra múlv akapcosljon ki és igy már is jobb
2008. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
törődj bele :D
2008. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam régen sajnos. Sosem aludtam el fallal szemben, csak ugy hogy látom az egész szobát. A sötéttől félek. Bár én világosba is ugy vagyok, hogy egy kép legyen osztálykép vagy 1 poszter ha a falamon van, akkor vagy leszedem avgy eltakarom, hogy nem lássam, mer oylan érzést kellt mintha nézne engem, és engem nagyon zavar. Most ha azt mondom, hogy ki fogod nőni, akkor nem biztos, hogy hinni fogsz nekem. De ezt igazábol a fejed "képzeli" el, hogy van ott valaki vagy valami. Probáld elalvákor valami szépre gondolni, vagy gyújts villanyt, és majd kérd meg anyud, hogy majd kapcsolja le.
2008. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

1-Éjjelilámpa

2-Mond a szüleidnek hogy csináljanak egy ksitesót, nem hülyéskedek, mikor elkezd horkolni nekem fel kell kelnem, felébreszteni, és mire viszamászok az ágyba ettől ugy elálmosodok hogy pár perc alatt elalszom...

Amugy nem őrülsz meg, a mamámnál kopogószellem van és én se őrültem meg :) hallom csörögni, kopogni, aztán mikor nagynehezen ráveszem magam h kimenyek megnézni nisc ott semmi... :P kevesen hiszik el, de igy van, persze a papám meg a mamám már nem halják az ilyesmiket... nem vennék észre ha a szomszéd felrobbanna xD

2008. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszeld meg ezt a dolgot anyukaddal,biztos nem fog kirohogni,mert ha nem oldjatok meg,lassan az egeszseged rovasara fog menni,teljesen ki fogsz merulni idegileg.Probald jozanul felfogni a dolgot hogy NEM LEHET OTT SENKI VAGY SEMMI!En gyerekkoromban nagyon feltem egy festmenytol ami egy haborus jelenetet idezett es pont a fejem felett volt,nem mertem elmondani senkinek pedig lett volna megoldas,nem?
2008. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
en sokszor hallok hangokat,de nem a szobamba hanem a mellettem levo szobakban..de igazibol tudom,h csakis az utcarol johetnek a hangok..megis felek vmitol...sztem csak maga a tudat..,ugyanis en nem hiszek szellemekben..:D
2008. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Probalj tevekenyen elni! Töltsd meg a nappalokat aktiv dolgokkal, olyanokkal ami leköt, de amiben el is faradsz. Edzz, setalj, dolgozz, jatssz stb. A lenyeg estere faradj el! Sajat tapasztalat.
2008. nov. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2008. nov. 24. 02:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!