Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen jó ösztönzések vannak...

Milyen jó ösztönzések vannak arra hogy minden nap megcsináljak egy bizonyos dolgot?

Figyelt kérdés

Sok hülyeséget halottam ezzel kapcsolatban pl. írd fel a hűtőre, vagy büntesd meg magad ha elfelejtetted. Amiket kipróbáltam azok általában nem működtek.

Nektek mi vált be?


2020. jan. 8. 14:34
 1/4 anonim válasza:

Ébresztőt állítottam minden nap ugyanarra az időpontra. Egy hét után már rutinszerűen megcsináltam magamtól. Olyan lett kb, mint a fogmosás.

De arra is volt példa, hogy határidő naplóban vezettem a kiadásaim, és mivel minden napra jutott valami, azt is felírtam. Így mikor nem csináltam meg hiányzott az adott oszlopból.

Mindenképpen valami olyan, ami mindig, mindenhol elérhető számodra (a telefon pl).

2020. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már benne vagy egy cselekvésben, nehezebb abbahagyni, mint tovább folytatni. Ennek viszont az az alapfeltétele, hogy először kezdd el. Ha tudod, hogy valamit meg kell tenned, tedd meg 3 másodpercen belül!
2020. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kényszer.


Írj példát, mondok rá egy kényszert!

2020. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem csinalod buzzzi vagy
2020. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!