Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan ember vagyok aki ha...

Olyan ember vagyok aki ha meglát egy pl elütött vagy egy kóbor kutyát, azt jobban sajnálom mint ha egy koldust vagy egy elütött embert látnék. Ebből valami baj lehet az életemben?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 13:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van mert az állatok sokkal kiszolgáltatottabbak. Egy cuki kiskutyáért megszakad a szívünk viszont egy vén koldus, (esetleg egy cigány) nem hiányzik már nekünk (meg senkinek).


B

2009. aug. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem az állatokat. A kóbor kutya nem mondja az aluljáróban hogy h***e k***a ha nem adsz neki kajat,cigit,pénzt. Meg amúgyis. Az emberek miatt kerülnek utcára az állatok. Fordított esetet tud valaki? Nem. Ennyi.
2009. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!