Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A pénz mennyire vezérli az...

A pénz mennyire vezérli az életeteket?

Figyelt kérdés

Mennyit agyaltok azon a hétköznapokban hogy mi mennyibe fog kerülni és hogy hogyan tudjátok azt kevesebből megszerezni?

Mennyire vezérli ez a gondolkozásotokat?


2020. jan. 10. 09:11
1 2
 11/11 anonim válasza:

Azt se felejtsd el, hogy minidg legyél stabil, ha csak a pénz vezérel elszakadsz mint a damil.

A tehetségtelen mindig csak maga amatt kapar.

Szeretném egy nap a gyermekemnek ha odajutok a jövőben megadni mindazt, amit én nem kaphattam meg.... Megteremteni egy olyan életet amiről én ma csak álmodok....

Többet akarokon en.....kell money....

De engem sose motivált a pénz.... Figyeld a célod, ahova mesz.

Volt, hogy nemtudtam mit fogok enni. Aztsem mit kene tenni.... Napokig huzod az igat... Fazol,, senkibsem foglalkozik veled... Melletted a srac 60 ezerert vesz bakancsot, neked nadragszijra nincs pénzed.... Aki erti az tudja milyen erzes.... Ezert megfogadtam kitörök.

De nem a money ami lényeg. Csak akik a szivemben elnek.

2020. jan. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!