Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem teljesen összeomlott...

Úgy érzem teljesen összeomlott minden körülöttem, nem tudom, hogy hozzam helyre az életem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sose tartottam magam egy szép lánynak, szemüveges vagyok, van rajtam 6-7 kg súlyfelesleg, kicsit dundi az arcom.Az önbizalmam mindig a 0-val volt egyenlő, nem volt még komolyabb kapcsolatom se!:(

Az utcán is úgy megyek végig, hogy folyamatosan lefelé nézek és reménykedek benne, hogy senki se köt belém a külsőm miatt, stb.

Ismerek egy srácot, aki mindig mondja, hogy szép vagyok, meg jól nézek ki de nem hiszek neki, mert a tükörbe nem ezt látom.

Amúgy meg nagyon bizalmatlan vagyok, egyszer a legjobb barátnőm döfött hátba amikor megorrolt rám és kifecsegte minden titkomat és megalázott ahol és amivel csak tudott.

Ezek után nem merek új kapcsolatokat létesíteni, mert félek a csalódástól.

Hivatalos ügyeket se merek egyedül intézni, biztonságban érzem magam ha valaki mellettem van.Ha egyedül megyek állandóan csak hebegek habogok, hülyét csinálok magamból ha meg valaki elkísér minden olyan simán megy.

Ez lehet azért van mert, anya mindig elég sok mindent megcsináltak helyettem, befizették a számlákat, intézték a különböző hivatalos dolgokat és én most, hogy nagykorú lettem látom csak, hogy mennyi dolog van melyről nekem halvány lila gőzöm sincs.

Ha bemegy k egy hivatalba, gyomorgörcs jön rám, attól rettegek, hogy olyan dolgot kérdeznek tőlem amire nem tudom a választ és beéget ott mindenki előtt.

Az utcán sose merek mások szemébe nézni, bányarémnek érzem magam.

Ráadásul számomra 2 nagyon fontos személy is meghalt fél év alatt, az Anyukám és a Mamám és most nagyon egyedül érzem magam.

Szerintetek, mit kéne, hogy csináljak, hogy rendeződjenek a dolgaim és egy magabiztos lány legyek?


2010. júl. 21. 17:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, kicsit féltem, hogy majd lehurrogtok, de pozitívan csalódtam!:)

Nagyon sok hasznos tanácsot adtatok, igyekszek megfogadni őket!:)

Még egyszer köszönöm, nagyon rendesek vagytok, hogy próbáltok segíteni!:)

2010. júl. 21. 19:38
 12/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor itt vagyok én, az ötödik X végén, van rajtam túlsúly, de nem érdekel, a párom így is szeret, Amikor elküldtek nyugdijba (idő előtt jóval), én is úgy éreztem, hogy vége mindennek. De a párom segített és most már emelt fővel járok, új hobbit találtam magamnak és jól érzem magam. Nagyon sajnálom, hogy elvesztetted édesanyádat és a testvéredet. De erősnek kell lenned. Nekem már 13 évesen fel kellett nőnöm és soha nem engedhettem el magam, amíg dolgoztam. Most már megtehetem. Sok sikert a továbbiakhoz. Egy nagymama.
2010. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!